• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Produktų filtrai

Kaina

Lobelijų sėklos

Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite Lobelijų sėklos iš įvairių sodininkystėje auginamų lobelijų rūšių. Šios sėklos išsiskiria savo aukšta kokybe ir puikia dygimo norma, gautos išimtinai iš patikimų tiekėjų. Tai užtikrina sėkmingą auginimą, jei laikomasi teisingų augimo sąlygų.

Lobelija puoš jūsų sodą nuo pavasario iki vėlyvo rudens. Jos žydi įvairiaspalvėmis gėlėmis: baltos, mėlynos, rožinės, violetinės ir raudonos spalvos. Dažnai augina kaip kabamas augalas, todėl ją dažnai vadina kabanti lobelija. Augindami ją puoduose, puoškite balkonus, paviljonus ir terasas. Pasėjus gėlių lysvėse, jos taps spalvingu kilimu. Nepamirškite laikytis tinkamų auginimo sąlygų - šis augalas geriausiai auga saulėtoje vietoje su gerai drenuojama, humusu turtinga dirva.

Ypač rekomenduojame Lobelijų sėklos iš "White Lady" veislės, kurios auga kaip žemūs augalai, žydintys baltomis gėlėmis. Ši veislė yra idealiai tinkama kraštovaizdžiui, kraštams ir konteineriams. Sodinant šalia verbenų, gazanijų arba žemai augančių astrų, ji sukuria nuostabų kontrastą. Galbūt jus sudomins lobelija su karmazinraudingomis gėlėmis ant pakabų, tobula baltoms kabamoms dėžėms. Arba gal lobelija su nuostabiais safyro mėlynais žiedais ant stiebų, siekiančių 50-60 cm, trauks jūsų dėmesį. Jei nežinote, ką pasirinkti, pasiūlyme turime įvairių Lobelijų sėklų, kad sukurtumėte spindinčią, daugiaspalvę gėlių kompoziciją.