• 149.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi
    jums ir nepieciešams izvietot minimālo pasūtījumu

Kukurūzas sēklas

Pārbaudiet mūsu interneta veikalā piedāvātās sēklas - varbūt kukurūzas sēklas radīs jūsu interesi? Mums ir plašs dažādu augu šķirņu klāsts, kas ir pieejams gan ēdamiem, gan dekoratīviem.

Ja jūs domājat, ka kukurūzas audzēšana ir ārkārtīgi salda, izvēlies “Gucio” šķirnes sēklas. „Ramondia” ir vēl viena mūsu ieteikuma šķirne. Tas ir līdzīgi salds dzeltenais vai baltais grauds, kas vasarā rotā jūsu dārzu uz krūšturi. Iepriekšminēto šķirņu kukurūzu var patērēt vārītos vai salātos. Ja jums patīk popkorns, jums jāizvēlas “Dobosz” popping kukurūzas sēklas. Audzēšanas laikā tas ir diezgan nenozīmīgs, un jūs uzreiz pamanīsiet, kad tās cobs būs gatavas novākšanai. Cilvēkiem, kas rūpējas par veselīgu pārtiku, jāzina, ka kāposti ir bagātīgs daudzu uzturvielu avots - vitamīni, minerālvielas vai fermenti. Tāpēc mūsu veikalā atradīsiet kukurūzas dīgšanas sēklas, no kurām jūs varēsiet audzēt asnus un baudīt tās kā veselīgu, garšīgu uzkodu. Mēs iesakām arī dekoratīvo kukurūzu, kuras krūšturi labi iederas visās svaigās un žāvētās kārtās un pušķos. Tā ražo daudzkrāsainas ziedkopas, kas atkarībā no šķirnes sastāv no dzeltenas, baltas, melnas un sarkanas sēklu maisījuma.

Kas padara mūs ēst kukurūzu? Pirmkārt, tas ir bagāts vitamīnu, minerālvielu un antioksidantu avots. Kukurūzas produkti un kukurūza ir iekļauta daudzu cilvēku, kuri ir alerģiski pret lipekli, uzturā.

2.11 3.24
Reklāma beidzas
-35%
2.87 4.41
Reklāma beidzas
-35%
2.87 4.41
Reklāma beidzas
-35%
3.57 5.49
Reklāma beidzas
-35%
3.80 5.85
Reklāma beidzas