• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Kukurūzas sēklas

Iepazīstieties ar sēklām, ko piedāvājam mūsu tiešsaistes veikalā - iespējams, mūsu Kukurūzas sēklu kategorija piesaistīs jūsu uzmanību? Mēs lepojamies ar plašu dažādu kukurūzas šķirņu izvēli, piemērotu gan ēdiena gatavošanai, gan dekoratīviem nolūkiem.

Ja jums ir interese audzēt saldu kukurūzu ar izcilām saldajām kornēm, apsvērtiet "Gucio" šķirni. "Ramondia" ir vēl viena kultūra vērta mūsu ieteikuma, ar līdzvērtīgi saldām dzeltenām vai baltām kornēm, kas vasarā rotās jūsu dārzu kolbās. Kukurūzu no šīm šķirnēm var baudīt vārītu vai salātos. Popkorna entuziastiem mēs iesakām "Dobosz" popkorna sēklas. To audzēšana ir relatīvi vienkārša, un jūs ātri pamanīsit, kad kolbas ir nobriedušas un gatavas novākšanai. Ja jūs rūpējaties par veselību, jūs priecāsieties uzzināt, ka kāposti ir bagāts uzturvielu avots - vitamīni, minerāli un enzīmi. Tāpēc mūsu Kukurūzas sēklu kategorijā ir arī kāpostu sēklas, kas ļauj jums audzēt savus barojošos kāpostus veselīgam un garšīgam uzkodam. Turklāt mēs piedāvājam dekoratīvās kukurūzas šķirnes, kuru kolbas ir ievērojamas papildinājumi gan svaigiem, gan žāvētiem pušķiem. Tās ražo daudzkrāsainus ziedkopus, ar kornēm, kas ir maisījums no dzelteniem, baltiem, melniem un sarkaniem kornēm, atkarībā no šķirnes.

Tātad, kāpēc izvēlēties kukurūzu? Galvenokārt tā ir uzturvielu bagāts pārtikas produkts, bagāts ar vitamīniem, minerālvielām un antioksidantiem. Kukurūzas produkti ir arī būtiska sastāvdaļa daudzu cilvēku uzturā, kuriem ir glutēna jutība.