• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Kukurūzų sėklos

Patikrinkite sėklas, kurias siūlome mūsų internetinėje parduotuvėje - galbūt mūsų Kukurūzų sėklų kategorija Jums patiks? Mes didžiuojamės įvairių kukurūzų rūšių plačiu pasirinkimu, tinkamu tiek kulinarinėms, tiek dekoratyvinėms reikmėms.

Jei esate susidomėję auginti saldų kukurūzą su ypatingai saldžiomis grūdelėmis, apsvarstykite "Gucio" veislę. "Ramondia" yra kitas kultūrinis variantas, kurį labai rekomenduojame, jis turi lygiai tokius pačius saldžius geltonus arba baltus grūdelius, kurie vasarą puoš jūsų sodą. Kukurūzas iš šių veislių galima mėgautis virtą arba salotose. Popcorno mylėtojams rekomenduojame "Dobosz" popcorno sėklas. Jas relativi lengva auginami, ir greitai pastebėsite, kada jos kolbos yra prinokusios ir paruoštos nuimti. Jei jums rūpi sveikata, būsite patenkinti žinodami, kad daigai yra turtingas maistinių medžiagų šaltinis - vitaminų, mineralinių medžiagų ir fermentų. Todėl mūsų Kukurūzų sėklų kategorijoje taip pat yra daigų sėklų, kurios leidžia jums užauginti savo maistingus daigus sveikai ir skaniai užkandžiui. Be to, mes siūlome dekoratyvinius kukurūzo veisles, kurių kolbos puikiai tinka tiek šviežiems, tiek džiovintiems gėlių kompozicijoms. Jos formuoja daugiaspalvius žiedynus, kuriuose grūdai būna maišymas iš geltonų, baltų, juodų ir raudonų spalvų, priklauso nuo veislės.

Taigi, kodėl rinktis kukurūzą? Pirmiausia tai yra maistingas maistas, turtingas vitaminais, mineralinėmis medžiagomis ir antioksidantais. Kukurūzų produktai yra ir pagrindinis maisto produktas daugeliui žmonių, turinčių gluteno jautrumo.