Mısır tohumları

Online mağazamızda sunulan tohumları inceleyin - belki mısır tohumları ilginizi çeker mi? Hem yenilebilir hem de süs olarak elde edilebilen bu sebzelerin farklı çeşitlerinden oluşan geniş bir ürün yelpazesine sahibiz.

Çok tatlı tahıl üreten tatlı mısır yetiştirmeyi düşünüyorsanız, "Gucio" çeşitliliği olan tohumları seçin. “Ramondia” önerimize değer başka bir çeşit. Aynı şekilde bahçenizi yaz aylarında koçanlara süsleyen sarı veya beyaz tanelere sahiptir. Yukarıda belirtilen çeşitlerin mısırları, haşlanarak veya salatalarda tüketilebilir. Patlamış mısır seviyorsanız, mısır tohumları haşlayan ping Dobosz “seçmelisiniz. Uygulamada sıradışıdır ve koçlarının toplanmaya hazır olduğunu anında fark edeceksiniz. Sağlıklı gıdalara önem veren kişiler, filizlerin birçok besin kaynağı - vitaminler, mineraller veya enzimler - zengin olduğunu bilmelidir. Bu nedenle, filiz yetiştirebileceğiniz ve sağlıklı, lezzetli bir atıştırmalık olarak tadını çıkarabileceğiniz mağazamızda mısır filizlenen tohumları bulacaksınız. Ayrıca koçanlarının tüm taze ve kurutulmuş düzenlemelere ve buketlere iyi uyum sağlayan süs mısırlarını tavsiye ediyoruz. Çeşitliliğine bağlı olarak sarı, beyaz, siyah ve kırmızı tohum karışımından oluşan çok renkli çiçeklenme üretir.

Mısır yememize neden olan nedir? Her şeyden önce zengin bir vitamin, mineral ve antioksidan kaynağı oluşturur. Mısır ürünleri ve mısırın kendisi, glütene alerjisi olan birçok insanın diyetine dahil edilir.