Підкатегорії

Фільтри продуктів

Ціна

Насіння кукурудзи

Спробуте насіння, які ми пропонуємо в нашому інтернет-магазині, можливо, насіння кукурудзи зацікавить Ваш інтерес? У нас є широкий вибір різних сортів цієї рослини, доступні як їстівні, так і декоративні.

Якщо Ви хочете виростити кукурудзу з надзвичайно солодким смаком зерен, вибирайте насіння сорту «Gucio». „Ramondia” - ще один сорт, який ми рекомендуємо. Він має солодке жовте або біле зерно, яке влітку прикрасить Ваш сад своїми качанами. Кукурудзу вищезгаданих сортів можна споживати вареною або в салатах. Якщо вам подобається попкорн, обирайте сорт "Dobosz". Це досить невибаглива в культивуванні рослина і ви легко помітите, коли його качани готові до споживання. Люди, які віддають перевагу здоровому харчуванню, повинні знати, що паростки є багатим джерелом багатьох поживних речовин - вітамінів, мінералів та ферментів. Тому в нашому магазині Ви знайдете зерна для пророщування, з яких можна виростити паростки і насолоджуватися ними як здоровою, смачною закускою. Ми також рекомендуємо декоративну кукурудзу, її качани добре вписуються в усі свіжі та висушені композиції та букети. У неї різнокольорові суцвіття, що відрізняються залежно від суміші жовтого, білого, чорного і червоного насіння.

Що змушує нас їсти кукурудзу? По-перше, це багате джерело вітамінів, мінералів і антиоксидантів. Продукти кукурудзи і сама кукурудза входять до складу дієти багатьох людей, які страждають алергією на глютен.