• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Maisi seemned

Vaadake seemneid, mida pakume meie veebipoes - ehk köidab teie tähelepanu meie Maisi seemnete kategooria? Oleme uhked erinevate maisi sortide laia valiku üle, mis sobivad nii toiduvalmistamiseks kui ka dekoratiivseteks eesmärkideks.

Kui soovite kasvatada erakordselt magusat maisi, mis on äärmiselt magusate teradega, kaaluge "Gucio" sorti. "Ramondia" on veel üks kultivar, mida me soovitame väga ja mis on samuti ülimalt magusate kollaste või valgete teradega, mis kaunistavad suvel maisikõrsi teie aiamaal. Nendest sortidest pärit maisi saab nautida keedetuna või salatites. Popcorni huvilistele soovitame "Dobosz" popkorni seemneid. Neid on suhteliselt lihtne kasvatada ja te märkate kiiresti, millal nende maisikõrvad on valmis koristamiseks. Kui te hoolite tervisest, siis rõõmustab teid teadmine, et idandid on rikkad toitainete poolest - vitamiinid, mineraalid ja ensüümid. Seetõttu hõlmab meie Maisi seemnete kategooria ka idanemiseks sobivaid seemneid, mis võimaldavad teil kasvatada oma tervislikke ja maitsvaid idandeid. Lisaks pakume dekoratiivseid maisi sorte, mille kõrred sobivad suurepäraselt nii värske kui ka kuivatatud lilleseadetesse. Need toodavad mitmevärvilisi õisikuid, mille terad koosnevad sõltuvalt sordist kollastest, valgetest, mustadest ja punastest teradest.

Niisiis, miks valida mais? Ennekõike on see toitaineterikas toit, mis on rikas vitamiinide, mineraalide ja antioksüdantide poolest. Maisi tooted on ka paljudele gluteeni talumatusega inimestele oluline osa nende toidust.