• 149.00 Tasuta saatmiseks
    peate paigutama minimaalse tellimuse

Maisi seemned

Vaadake meie poe pakutavaid seemneid - võib-olla maisi seemned tekitavad teie huvi? Meil on lai valik erinevaid köögiviljade sorte, nii söödavad kui ka dekoratiivsed.

Kui kaalute eriti magusa teravilja kasvatamist, vali „Gucio” sordid. „Ramondia” on veel üks meie soovituslik väärtus. Sellel on sarnaselt magus kollane või valge tera, mis suvel kaunistavad teie aeda. Eespool nimetatud sortide maisi võib tarbida keedetud või salatites. Kui teile meeldib popkorn, peate valima „Dobosz” poppingi seemned. See on kasvatamisel üsna nõudlik ja te saate koheselt teada, kui selle taldrikud on valmis koristamiseks. Inimesed, kes hoolivad tervisliku toidu eest, peaksid teadma, et idud on paljude toitainete - vitamiinide, mineraalide või ensüümide - rikkalik allikas. Sellepärast leiad meie kaupluses maisist idanevad seemned, kust saab kasvatada idusid ja nautida neid tervisliku ja maitsva suupistena. Soovitame ka dekoratiivmaisi, mille sokid sobivad hästi kõikidesse värsketesse ja kuivatatud kimbudesse. See toodab mitmekülgseid õisikuid, mis sõltuvalt sordist sisaldavad kollase, valge, musta ja punase seemne segu.

Mis paneb meid süüa? Esiteks on see vitamiinide, mineraalide ja antioksüdantide rikkalik allikas. Maisitooted ja maisi enda hulka kuulub paljude gluteeni suhtes allergiliste inimeste toitumine.