• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Mēslojuma nūjas

Mēslojuma nūjas ir absolūti nepieciešamas gan podu augu īpašniekiem, gan dārzkopjiem! Šī apakškategorija ietver efektīvus un ilgstošus mēslojumus sausas nūjiņas veidā, kas jāpielieto tieši augu sakņu sistēmai. Lai atvieglotu atbilstoša produkta izvēli, mēs piedāvājam produktus, kas ir pielāgoti konkrētām augu grupām un sugām.

Mūsu veikalā jūs atradīsiet pārbaudītas un testētas Mēslojuma nūjas orhidejām, zaļajiem augiem, pelargonijām, citiem ziedošiem balkona augiem, kā arī dārzeņiem un garšaugiem (neizlaidiet garām mūsu brīnišķīgās Mēslojuma nūjas tomātiem, pipariem un gurķiem). Mūsu sortimentā starp citu ir ar vitamīniem bagātinātas Mēslojuma nūjas, tās ar augstāku dzelzs saturu un nūjiņas, kas izgatavotas no mēsliem. Izmēģiniet mūsu jaunāko atklājumu: izcilās Mēslojuma nūjas ar guāno un mikorīzu, kas paredzētas kaitēkļu vājinātiem augiem (Īpašās "O" Mēslojuma nūjas) un tiem, kas cieš no sēnīšu slimībām (Īpašās "G" Mēslojuma nūjas).

Mūsu īpašās Mēslojuma nūjas ar mikorīzu un palīgbaktērijām ir pilnīgs mēslojuma risinājums un piedāvā efektīvu palīdzību novārtā atstātiem augiem sliktā stāvoklī. Tās uzlabo sakņu uzsūkšanas spējas, veicina ūdens un barības vielu asimilāciju un palielina augu izturību pret slimībām. Visus šos lieliskos mēslojumus un piedevas var iegādāties par izņēmīgi konkurētspējīgām cenām mūsu interneta veikalā. Jums vairs nav jāupurē efektivitāte cenas dēļ - viena Mēslojuma nūja var ilgt no 30 līdz 60 dienām.

Ja jūs interesē vēl ilgāks darbības laiks, apsveriet Osmocote Mēslojuma nūjas, kas pakāpeniski atbrīvo barības vielas 9 mēnešu laikā! Mūsu interneta dārzkopības veikals piedāvā tās gan kā atsevišķas vienības, gan lielākās 12 gabalu iepakojumos. Visi mūsu produkti nāk no atzītiem, vadošiem organisko un minerālo mēslojumu ražotājiem, piemēram, Agrecol, Biopon, Compo, Pokon, Substral un Zielony Dom. Pasūtiet oriģinālās Mēslojuma nūjas mājas, balkona, dārza augiem un dārzeņiem tiešsaistē - jūs vienmēr esat laipni gaidīti mūsu veikalā!