Підкатегорії

Фільтри продуктів

Ціна

Добрива палички

Палички для добрив - це абсолютна необхідність як власників горщиків, так і садівників! Ця підкатегорія охоплює ефективні, довговічні добрива у вигляді сухих паличок, які слід вносити безпосередньо в кореневу систему рослини. Щоб полегшити вибір потрібного продукту, ми пропонуємо продукти, призначені для певних груп рослин та видів.

У нашому магазині ви знайдете перевірені перевірені палички добрив для орхідей, зелених рослин, герані та інших рясно квітучих вимогливих балконних рослин і навіть для овочів та трав (перегляньте чудові палички добрив з помідорів, перцю та огірків). У цьому магазині є, серед інших, добривні палички, збагачені вітамінами, такі, що мають більший вміст заліза та виготовляються з гною. Спробуйте наше останнє відкриття: чудові добривні палички з гуано та мікоризою, призначені для рослин, ослаблених шкідниками (спеціальні палички добрив "O") та грибкові захворювання (спеціальні палички добрив "G").

Наші спеціальні добривні палички з мікоризою та допоміжними бактеріями є повноцінним добривом та пропонують ефективний порятунок для знехтуваних рослин, загальний стан яких далеко не ідеальний. Вони покращують поглинаючу здатність коренів, покращують засвоєння води та поживних речовин і підвищують стійкість рослин, що страждають від хвороб. Ви придбаєте всі ці чудові добрива та добавки за винятково конкурентними цінами в нашому Інтернет-магазині. Вам більше не доведеться компрометувати ефективність заради ціни - одна паличка добрив буде тривати від 30 до 60 днів.

Якщо ви були зацікавлені в ще більшій продуктивності, вибирайте колоски добрив Osmocote, які випускають добриво поступово протягом 9 місяців! Наш Інтернет-магазин саду пропонує їх як поштучні, так і у більшій упаковці по 12 штук. Вся наша продукція надходить від відомих провідних виробників органічних та мінеральних добрив, таких як Agrecol, Biopon, Compo, Pokon, Substral або Zielony Dom. Замовляйте оригінальні палички для добрив для домашніх, балконних та садових рослин та овочів через Інтернет - вас завжди вітають у нашому магазині!

У цій категорії немає товарів