• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Trąšų lazdelės

Trąšų lazdelės yra būtinos tiek vazoninių augalų savininkams, tiek sodininkams! Ši subkategorija apima efektyvias ir ilgalaikes trąšas sausų lazdelių pavidalu, kurias reikėtų taikyti tiesiogiai augalo šaknų sistemai. Norėdami palengvinti tinkamo produkto pasirinkimą, siūlome produktus, pritaikytus konkrečioms augalų grupėms ir rūšims.

Mūsų parduotuvėje rasite išbandytas ir patikrintas Trąšų lazdeles orchidėjoms, žaliems augalams, pelargonijoms, kitoms žydinčioms balkoniniams augalams, taip pat daržovėms ir žolelėms (nepraleiskite mūsų nuostabių Trąšų lazdelių pomidorams, paprikoms ir agurkams). Mūsų asortimente, be kita ko, yra vitaminų praturtintos Trąšų lazdelės, didesnio geležies kiekio lazdelės ir iš mėšlo pagamintos lazdelės. Išbandykite mūsų naujausią atradimą: išskirtines Trąšų lazdeles su guano ir mikoriza, skirtas kenkėjų pažeistoms augalams (Ypatingosios "O" Trąšų lazdelės) ir grybelinėmis ligomis sergantiems augalams (Ypatingosios "G" Trąšų lazdelės).

Mūsų ypatingos Trąšų lazdelės su mikoriza ir pagalbinėmis bakterijomis yra pilnas tręšimo sprendimas ir teikia efektyvią pagalbą apleistiems augalams blogoje būklėje. Jos gerina šaknų absorbcijos gebėjimą, padidina vandens ir maistinių medžiagų asimiliaciją ir stiprina augalų atsparumą ligoms. Visas šias puikias trąšas ir priedus galite įsigyti ypač konkurencingomis kainomis mūsų internetinėje parduotuvėje. Nebereikia aukoti efektyvumo dėl kainos - viena Trąšų lazdelė gali veikti nuo 30 iki 60 dienų.

Jei domitės dar ilgesniu veikimu, apsvarstykite Osmocote Trąšų lazdeles, kurios palaipsniui išskiria maistines medžiagas per 9 mėnesius! Mūsų internetinė sodininkystės parduotuvė siūlo jas kaip atskiras vienetus arba didesnėse 12 vnt. pakuotėse. Visi mūsų produktai yra iš garsių ir pirmaujančių organinių bei mineralinių trąšų gamintojų, tokių kaip Agrecol, Biopon, Compo, Pokon, Substral ir Zielony Dom. Užsisakykite originalias Trąšų lazdeles namų, balkono, sodo augalams ir daržovėms internetu - visada laukiami mūsų parduotuvėje!