• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Väetisepulgad

Väetisepulgad on hädavajalikud nii potitaimede omanikele kui ka aednikele! See alamkategooria hõlmab efektiivseid ja pikaajalisi väetisi kuivade pulkade kujul, mida tuleks otse rakendada taime juurestikule. Õige toote valimise lihtsustamiseks pakume tooteid, mis on kohandatud konkreetsetele taimerühmadele ja liikidele.

Meie poest leiate testitud ja tõestatud väetisepulgad orhideedele, rohelistele taimedele, pelargoonidele, teistele õitsevatele rõdutaimedele, samuti köögiviljadele ja maitsetaimedele (ärge jätke kasutamata meie suurepäraseid väetisepulkasid tomatitele, paprikatele ja kurkidele). Meie valikus on muuhulgas vitamiinidega rikastatud väetisepulgad, suurema rauasisaldusega pulgad ja sõnnikust valmistatud pulgad. Proovige meie uusimat avastust: erakordsed väetisepulgad guaanoga ja mükoriisaga, mis on mõeldud kahjurite poolt nõrgestatud taimedele (Eri "O" Väetisepulgad) ja seenhaigustega taimedele (Eri "G" Väetisepulgad).

Meie erilised väetisepulgad mükoriisa ja abistavate bakteritega pakuvad täielikku väetamislahendust ning on efektiivne abi hooletusse jäetud taimedele halvas seisukorras. Need parandavad juurte imavõimet, soodustavad vee ja toitainete omastamist ning tõstavad taimede haiguskindlust. Kõik need suurepärased väetised ja lisandid on saadaval erakordselt konkurentsivõimeliste hindadega meie veebipoes. Te ei pea enam ohverdama efektiivsust hinna nimel - üks väetisepulk kestab 30 kuni 60 päeva.

Kui olete huvitatud veel pikemast toimeajast, kaaluge Osmocote väetisepulkasid, mis vabastavad toitaineid järk-järgult 9 kuu jooksul! Meie veebiaianduskauplus pakub neid nii üksikute ühikutena kui ka suuremates 12-tükilistes pakendites. Kõik meie tooted pärinevad tuntud, juhtivatelt orgaaniliste ja mineraalväetiste tootjatelt nagu Agrecol, Biopon, Compo, Pokon, Substral ja Zielony Dom. Tellige originaalsed väetisepulgad kodu-, rõdu-, aia- ja köögiviljataimedele veebis - olete alati meie poes teretulnud!