• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Petūnijas mēslojums

Petūnijas mēslojums garantē spilgti zaļu ziedu kaskādes. Tikai īpašie balkona ziedu mēslojumi ļaus jūsu podos saglabāt lielisku blīvu, dabisku pušķiem līdzīgu pušķu izskatu. Jaunākās, visbagātīgāk ziedošās petūnijas šķirnes izceļas ar izcilu sparu un spēju radīt jaunus ziedu pumpurus visas sezonas garumā: no pavasara līdz pirmajām rudens salnām. Lai augi varētu tādā veidā augt un attīstīties, jums tie regulāri jābaro ar sabalansētu makro un mikroelementu sastāvu, īpaši tiem, kas ir atbildīgi par pareizu sakņu darbību un bagātīgu ziedēšanu.

Mūsu profesionālo petūniju un aizmugurējo petūniju mēslošanas līdzekļu klāstā ietilpst tādi dārzkopības trāpījumi kā uzticams substrāta ziedošo augu mēslojums, kas atbalsta aizmugurējo petūniju, petūniju, fuksiju un begoniju ziedēšanu, ātri asimilējamais Fruktovit minerālūdens petūnijas mēslojums un ātri darbojošā Florovit Trailing Petunia, Petūnijas un Kaskadijas mēslojums. Iepriekš minētie produkti ir pieejami šķidrā veidā, jo prasīgos balkona ziedus vislabāk barot ikdienas laistīšanas laikā. Ja vēlaties dot priekšroku lēnām izdalošiem produktiem, kas sezonas laikā tiek lietoti tikai pāris reizes, jums vajadzētu patikt Target ilgstoša ģerānijas un piekabes Petunia mēslojums, kas pieder visefektīvākajam augu pārtikas produktam. Šis lieliskais granulētais mēslojums, kas paredzēts apraidei, satur lielu magnija devu, kas nodrošina daudzu, spilgtas krāsas ziedēšanas attīstību.

Katrs produkts, ko atradīsit šajā apakškategorijā, ir sagatavots, ņemot vērā pārmērīgas dažādu petūnijas šķirņu uztura prasības. Tas sniegs vēlamos rezultātus un nodrošinās jūsu augiem enerģiju, kas nepieciešama uzticamai, garai, bagātīgai ziedēšanai. Izmantojiet mūsu konkurētspējīgās cenas, meklējiet sezonas piedāvājumus un iegādājieties mājsaimniecības un dārza izstrādājumus ar bezmaksas piegādi. Kļūstiet par laimīgu dārza sēklu tirgus klientu - tam patiešām ir jēga!