• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Petūnijas mēslojums

Petūnijas mēslojumi garantē dzīvotspējīgas, zaļas ziedu kaskādes. Tik specializētie mēslojumi balkona puķēm palīdzēs jums saglabāt skaistu izskatu jūsu podos blīvajām, dabīgajām, pušķa līdzīgajām grupām. Jaunākās un spilgtākās petūniju šķirnes izceļas ar savu spēcīgo vitalitāti un spēju ražot jaunas ziedu pumpiņas visā sezonā, no pavasara līdz pirmajiem rudens salnājiem. Lai jūsu augi varētu izaugt un ziedēt šādā veidā, ir ļoti svarīgi regulāri barot tos ar līdzsvarotu makro un mikroelementu maisījumu, īpaši tiem, kas nepieciešami veselai sakņu funkcijai un bagātīgai ziedēšanai.

Mūsu profesionālo petūniju un cilvēku mēslojumu klāsts ietver dārza favorītus, piemēram, efektīvo Substral Flowering Plant Mēslojumu, kas uzlabo cilvēku, petūniju, fušijas un begoņu ziedēšanu, strauji uzsūcošo Fruktovit Minerālūdeni Petūniju Mēslojumu un strauji darbojošo Florovit Petūniju, Petūniju un Cascadia Mēslojumu. Šie produkti ir pieejami šķidrā veidā, ideāli piemēroti prasīgām balkona puķēm jūsu ikdienas laistīšanas rutīnas laikā. Ja jūs dodat priekšroku lēni izdalāmajiem produktiem, kas prasa tikai dažas lietošanas reizes sezonā, jums būs prieks par Target ilgstošo sīpolu un cilvēku mēslojumu, vienu no efektīvākajiem augu barības līdzekļiem, kas ir pieejami. Šis izcilais granulētais mēslojums, kas paredzēts izkliedei, satur augstu magnija devu, kas nodrošina daudzu krāsainu ziedu attīstību.

Katrs produkts šajā kategorijā ir izstrādāts, ņemot vērā dažādu petūniju šķirņu augstās uzturvērtības vajadzības. Tie nodrošina izcilus rezultātus un piešķir jūsu augiem nepieciešamo enerģiju pastāvīgai, ilgstošai un bagātīgai ziedēšanai. Izmantojiet mūsu konkurences spējīgās cenas, meklējiet sezonas piedāvājumus un pērkiet mājas un dārza produktus ar bezmaksas piegādi. Kļūstiet par apmierinātu Garden Seeds Market klientu - tas ir gudrs izvēle!