Підкатегорії

Фільтри продуктів

Ціна

Добрива для петунії

Добрива петунії гарантують яскраво зелені каскади квітів. Тільки спеціальні добрива для квітів на балконі дозволять вам зберегти чудовий вигляд щільних, природних букетних пучків у ваших горщиках. Останні, найбільш буйно квітучі сорти петунії виділяються чудовою енергією та здатністю давати нові квіткові бруньки протягом усього сезону: з весни до перших осінніх заморозків. Для того, щоб дати можливість рослинам рости та розвиватися таким чином, вам потрібно регулярно підгодовувати їх збалансованим складом макро- та мікроелементів, особливо тих, які відповідають за належне функціонування коренів та рясне цвітіння.

Наш вибір професійних добрив для петунії та відстаючих петуній охоплює такі садівничі хіти, як надійне добриво Substral Flowering Plant, що підтримує цвітіння петуній, петуній, фуксій та бегоній, швидко засвоюване добриво Fruktovit Mineral Trailing Petunia та швидкодіюче Florovit Trailing Petunia Добриво для петунії та каскадії. Вищезазначені продукти випускаються у рідкому вигляді, оскільки вимогливі балконні квіти найкраще підгодовувати під час повсякденного поливу. Якщо ви віддаєте перевагу продуктам з повільним вивільненням, які застосовуються лише кілька разів протягом сезону, вам слід сподобатись цільовим довговічним добривам герані та петунії, що належать до найбільш ефективних рослинних кормів. Це чудове гранульоване добриво, призначене для трансляції, містить велику дозу магнію, що забезпечує розвиток численних, яскраво забарвлених квітів.

Кожен продукт, який ви знайдете в цій підкатегорії, був підготовлений з урахуванням надмірних харчових потреб різних сортів петунії. Це забезпечить бажані результати та забезпечить ваші рослини енергією, необхідною для надійного, тривалого рясного цвітіння. Скористайтеся нашими конкурентними цінами, зверніть увагу на сезонні пропозиції та купуйте товари для дому та саду з безкоштовною доставкою. Станьте щасливим клієнтом ринку садового насіння - це справді має сенс!

У цій категорії немає товарів