• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Petuunia väetised

Petuunia väetised tagavad elavalt roheliste õisikute kaskaadide. Ainult spetsiaalsed rõdulille väetised võimaldavad teil säilitada pottides tihedate, looduslike kimpulaadsete kimpude välimust. Viimased, ülirikkamalt õitsevad petuunia sordid paistavad silma suurepärase hooga ja võimega toota uusi õienuppe kogu hooaja vältel: kevadest esimese sügiskülmadeni. Selleks, et taimed saaksid sellisel viisil kasvada ja areneda, peate neid regulaarselt toitma tasakaalustatud makro- ja mikrotoitainete koostisega, eriti selliste, mis vastutavad juurte nõuetekohase toimimise ja rikkaliku õitsemise eest.

Meie valik professionaalsetest petuunia- ja tagaveetavatest petuuniumväetistest hõlmab selliseid aiandushitte nagu usaldusväärne aluspinna õistaimede väetis, mis toetab tagapoolsete petuuniate, petuuniate, fuksiade ja begooniate õitsemist, kiiresti omastatavat Fruktoviti mineraalset järel petuunia väetist ja kiiresti toimivat Florovit Trailing Petunia, Petunia ja Cascadia väetis. Eespool nimetatud tooted on saadaval vedelal kujul, sest nõudlikke rõdulilli saab kõige paremini toita igapäevase kastmiskorra ajal. Kui peaksite eelistama ainult aeglaselt vabanevaid tooteid, mida kasutatakse hooaja jooksul paar korda, peaksite meeldima kõige kauem kasutatavale Geranium ja Trailing Petunia väetisele, mis kuulub kõige tõhusama taimse toidu hulka. See suurepärane ringhäälingu jaoks mõeldud granuleeritud väetis sisaldab suurt annust magneesiumi, mis tagab arvukate erksavärviliste õite arengu.

Iga toode, mille leiate sellest alamkategooriast, on valmistatud silmas pidades erinevate petuunia sortide ülemääraseid toitumisvajadusi. See annab soovitud tulemused ja annab teie taimedele usaldusväärse, pika ja rikkaliku õitsemise jaoks vajaliku energia. Kasutage meie konkurentsivõimelisi hindu, leidke hooajalisi pakkumisi ja ostke majapidamis- ja aiasaadusi tasuta. Saage õnnelikuks Aedseemnete turu kliendiks - see on tõesti mõttekas!