• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Petuunia väetised

Petuuniate väetised tagavad elavaid ja rohelisi lillekaskaade. Ainult spetsialiseeritud väetised rõdukimpudele aitavad teil säilitada tihe, looduslik ja lillekimpu meenutav välimus oma pottides. Uusimad ja elavaimad petuunia sordid paistavad silma oma jõulise kasvuga ja võimega toota uusi õiepungi terve hooaja vältel, kevadest esimeste sügiskülmadeni. Selleks, et võimaldada oma taimedel kasvada ja õitseda sel viisil, on oluline neid regulaarselt toita tasakaalustatud makro- ja mikroelementide segu abil, eriti neid, mis on vajalikud tervislike juurte ja rikkaliku õitsemise jaoks.

Meie professionaalsete petuunia- ja rippuvate petuunia väetiste valik sisaldab aiandushitte nagu tõhus Substral õitsvate taimede väetis, mis parandab rippuvate petuuniate, petuuniate, fuksiate ja begooniate õitsemist, kiiresti imenduva Fruktovit mineraalväetise ja kiiretoimelise Florovit rippuvate petuuniate, petuuniate ja Cascadia väetise. Need tooted on saadaval vedelas vormis, mis sobib ideaalselt nõudlike rõdukultuuride toitmiseks teie tavapärase kastmisrežiimi ajal. Kui eelistate aeglase vabanemisega tooteid, mis nõuavad hooajal vaid mõnda kasutamist, siis hindate Targeti pikaajalise gerbera ja rippuvate petuunia väetist, üht tõhusaimat taimeväetist, mis on saadaval. See silmapaistev graanulväetis on mõeldud hajutamiseks ja sisaldab suures koguses magneesiumi, tagades arvukate erksavärviliste õite arengu.

Iga selles kategoorias olev toode on koostatud arvestades erinevate petuunia sortide kõrgeid toitainevajadusi. Need annavad erakordseid tulemusi ja annavad teie taimedele vajaliku energia pidevaks, pikaajaliseks ja rikkalikuks õitsemiseks. Kasutage ära meie konkurentsivõimelisi hindu, jälgige hooajapakkumisi ja ostke kodu- ja aiatooted tasuta kohaletoimetamisega. Saage rahulolevaks Garden Seeds Marketi kliendiks - see on tark valik!