• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Petunijos trąšos

Petunių trąšos garantuoja gyvus, žalius gėlių kaskadus. Tik specializuotos trąšos balkono gėlėms padės išlaikyti tankių, natūralių, puokštės pavidalo krūmų gražų išvaizdą jūsų puoduose. Naujausios ir spalvingiausios petunių veislės išsiskiria savo stipriu augimu ir gebėjimu per visą sezoną, nuo pavasario iki pirmųjų rudens šalnų, gaminti naujus žiedų pumpurus. Norint, kad jūsų augalai galėtų tokiu būdu augti ir klestėti, labai svarbu juos reguliariai maitinti subalansuotu makro ir mikroelementų mišiniu, ypač tais, kurie būtini sveikam šaknų veikimui ir gausiam žydėjimui.

Mūsų profesionalių petunių ir išsisklaidančių petunių trąšų asortimentas apima sodo mėgstamiausius produktus, tokius kaip efektyvus Substral žydinčių augalų trąšas, kurios pagerina išsisklaidančių petunių, petunių, fuksijų ir begonių žydėjimą, greitai absorbuojančias Fruktovit mineralines išsisklaidančių petunių trąšas ir greitai veikiančias Florovit išsisklaidančių petunių, petunių ir Cascadia trąšas. Šie produktai yra prieinami skystoje formoje, idealūs maitinti reikalaujančius balkono gėles per įprastą laistymo rutiną. Jei jums patinka lėtai išsiskiriančios prekės, kurios reikalauja tik keleto pritaikymų per sezoną, jums patiks Target ilgam trunkančios pelargonijų ir išsisklaidančių petunių trąša, viena iš efektyviausių augalų maisto priemonių rinkoje. Ši puiki granulėmis trąša, skirta sklaidai, turi didelę magnio dozę, užtikrinančią gausių ryškių žiedų plėtrą.

Kiekvienas šios kategorijos produktas buvo sudarytas atsižvelgiant į įvairių petunių veislių aukštus mitybos poreikius. Jie suteikia išskirtinių rezultatų ir suteikia jūsų augalams energijos nuosekliai, ilgai ir gausiai žydėti. Panaudokite mūsų konkurencingas kainas, stebėkite sezonines pasiūlymas ir perkate namų ir sodo prekes su nemokamu pristatymu. Tapkite patenkintu Garden Seeds Market klientu - tai išmintingas pasirinkimas!