• 149.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą
    jums reikia pateikti minimalų užsakymą

Petunijos trąšos

Petunijos trąšos garantuoja ryškiai žalias gėlių kaskadas. Tik specialios balkono gėlių trąšos leis puoduose išlaikyti puikų tankių, natūralių puokštę primenančių kuokštų išvaizdą. Naujausios, gausiausiai žydinčios petunijos veislės išsiskiria puikiu gyvybingumu ir sugebėjimu išgauti naujus žiedpumpurius visą sezoną: nuo pavasario iki pirmųjų rudens šalnų. Kad augalai galėtų tokiu būdu augti ir vystytis, turite reguliariai juos maitinti subalansuota makro ir mikroelementų sudėtis, ypač tų, kurie yra atsakingi už tinkamą šaknų funkcionavimą ir gausų žydėjimą.

Mūsų profesionalių petunijų ir galinių petunijų trąšų pasirinkimas apima tokius sodininkystės pasiekimus kaip patikimas substrato žiedinių augalų trąša, palaikanti galinių petunijų, petunijų, fuksijų ir begonijų žydėjimą, greitai įsisavinamą „Fruktovit“ mineralinę priekinę petunijos trąšą ir greitai veikiančią „Florovit Trailing Petunia“, „Petunia“ ir „Cascadia“ trąšos. Aukščiau paminėtus produktus galima įsigyti skystu pavidalu, nes reikliausias balkono gėles geriausia maitinti kasdien laistant. Jei jums labiau patinka lėtai išsiskiriantys produktai, kurie tepami porą kartų per sezoną, jums turėtų patikti „Target“ ilgalaikis pelargonijų ir galinių petunijų trąšas, priklausantis efektyviausiam augaliniam maistui. Šiose puikios granuliuotose trąšose, skirtose transliacijai, yra didelė magnio dozė, užtikrinanti daugybės ryškių spalvų žiedų vystymąsi.

Kiekvienas produktas, kurį rasite šioje subkategorijoje, buvo paruoštas atsižvelgiant į per didelius įvairių petunijos veislių mitybos reikalavimus. Tai suteiks norimų rezultatų ir suteiks jūsų augalams energijos, reikalingos patikimam, ilgam ir gausiam žydėjimui. Pasinaudokite mūsų konkurencingomis kainomis, atkreipkite dėmesį į sezoninius pasiūlymus ir apsipirkite namų ūkio ir sodo gaminius nemokamai pristatydami. Tapkite laimingu „Garden Seeds Market“ klientu - tai tikrai prasminga!