• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Mükoriisa

Mükoriis on unikaalne nähtus - sümbioos taimede ja mullas elavate mikroorganismide vahel nende juurestikus. See kooselu toob kasu mõlemale poolele, kuid keskendugem nende kasulike seente positiivsele mõjule taime elujõule, produktiivsusele ja vastupidavusele patogeensetele bakteritele ja viirustele. Roosid, rododendronid, okaspuid, igihaljad taimed, orhideed ja isegi murud, mida täiendatakse mükoriisaga, näitavad märkimisväärselt suuremat taluvust keerulistes kasvutingimustes ja haiguste suhtes. Need imavad rohkem vett ja mineraale mullast, kasvavad jõulisemalt ja näitavad tervislikumat välimust. Kogege erinevust ise!

Tellige mükoriisa lihtsasti kasutatavate vaktsiinide kujul. Seda tuleb kanda ainult üks kord, erinevalt tavalistest väetistest, kuna see ei lagune ega pese mullast ära, vaid toidab pidevalt selle mikrofloorat. Allpool esitatud mükoriisa vaktsiinid, nii üldotstarbelised kui ka spetsiaalselt konkreetsete taimeliikide jaoks loodud, on kvaliteetsed tooted, mille tõhusust on põhjalikult testitud. Pakume mükoriisa mainekatelt tootjatelt nagu Biopon, Zielony Dom ja paljud teised. Tutvuge kõikotstarbelise mükoriisa, mis tagab 1000 korda suurema juurte imendumispinna. Saate seda kasutada puuviljapuude, põõsaste, mitmeaastaste ürtide ja dekoratiivtaimede jaoks. Meie tootevalik jätkab laienemist, hõlmates muru mükoriisat, okaspuude mükoriisat, mükoriisa vaktsiini roosidele ja mükoriisa vaktsiini rododendronitele, kanarbikestele, mustikatele ja kanarbikutele.

Tutvuge meiega lähemalt Garden Seeds Marketil ja investeerige oma taimede tervisesse ja ilusse. Madalad hinnad, taskukohane kodukohaletoimetamine ja hooajamüük on meie pakkumise alustalad. Teid üllatab, kui palju raha me saame teid säästma aidata!