• 149.00 Tasuta saatmiseks
    peate paigutama minimaalse tellimuse

Mükoriisa

Mükoriisa on ainulaadne nähtus - nende juurestikus mullas elavate taimede ja mikroorganismide sümbioos. See kooselu toob kasumit mõlemale poolele, kuid siiski keskendume kasulike seente kasulikule mõjule taimede elujõule, produktiivsusele ja resistentsusele patogeenide bakterite ja viiruste suhtes. Roosid ja rododendronid, okaspuud ja igihaljad taimed, orhideed ja isegi muru, mida täiendatakse mükoriisaga, taluvad stressirohkeid kasvutingimusi ja haigusi oluliselt paremini. Nad imavad mullast rohkem vett ja mineraale, arenevad rikkalikumalt ja rõõmustavad tervisliku väljanägemisega. Proovige neid tooteid ja veenduge ise!

Telli mükoriisa hõlpsasti rakendatavate vaktsiinide kujul. Teil on vaja seda rakendada ainult üks kord, sest vastupidiselt tavalistele väetistele ei lagune ega pesta mullast, kuid toidab pidevalt oma mikrofloorat. Allpool esitatud mükoriisa vaktsiinid - nii universaalsed kui ka spetsiaalselt konkreetsetele taimeliikidele mõeldud vaktsiinid - on esmaklassilised tooted, mille tõhusust on positiivselt testitud. Pakume mükoriisa tuntud tootjatelt: Biopon, Zielony Dom ja paljud teised. Vaadake universaalset mükoriisa, mis tagab 1000x suurema juurte imendumispinna. Võite seda kasutada viljapuude ja -põõsaste, mitmeaastaste ürtide ja dekoratiivtaimede jaoks. Muru mükoriisa, okaspuu mükoriisa, mükoriisa vaktsiin roosidele ja mükoriisa vaktsiin rododendronitele, kanarbikele, mustikatele ja nõmmele on vaid mõned esindajad meie üha kasvavast tootevalikust.

Tutvuge meiega, aiaseemneturuga, paremini ja investeerige oma taimede tervisesse ja ilusasse välimusse. Madalad hinnad, odav kojutoomine ja hooajaline müük kuuluvad meie pakkumise alustaladesse. Te olete üllatunud, kui palju raha lubame teil säästa!