• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Mikorizē

Mikoriza ir unikāls fenomens - simbioze starp augiem un mikroorganismiem, kas dzīvo augu sakņu sistēmās. Šī līdzpastāvēšana nes kā labumus abām pusēm, bet koncentrēsimies uz pozitīvo ietekmi, kādu šie noderīgie sēnīši atstāj uz augu vitalitāti, ražīgumu un izturību pret patogēnajām baktērijām un vīrusiem. Rozes, rododendri, skuju koki, mūžzaļie, orhidejas un pat zālieni, kuriem tiek piedāvāta mikoriza, izrāda daudz lielāku toleranci pret augšanas grūtībām un slimībām. Tie absorbē vairāk ūdens un minerālu no zemes, aug veselīgāk un izskatās labāk. Izpētiet šos produktus un pārliecinieties pats!

Pasūtiet mikorizu viegli pielietojamos vakcinās. Jums to ir jāpieliek tikai vienu reizi, atšķirībā no parastajiem mēslojumiem, jo tas neiznīcina un neizskalojas no augsnes, nepārtraukti barojot tās mikrofloru. Mikorizas vakcīnas, kas ir gan vispārēji, gan speciāli paredzētas konkrētu augu sugām, ir augstas kvalitātes produkti, kuru efektivitāte ir pozitīvi pārbaudīta. Mēs piedāvājam mikorizu no zināmiem ražotājiem, piemēram, Biopon, Zielony Dom un daudziem citiem. Iepazīstiet All-Purpose Mikorizu, kas nodrošina 1000 reizes lielāku sakņu uzsūkšanas virsmu. To var izmantot augļu kokiem, krūmiem, daudzgadīgajām zālēm un rotājumu augiem. Mūsu produkta izvēle turpina pieaugt, ietverot Lawn Mikorizu, Conifer Mikorizu, Mikorizas vakcīnu rozēm un Mikorizas vakcīnu rododendriem, zālieniem, zilbērniem un vērmēm.

Iepazīstieties ar mums tuvāk Garden Seeds Market un ieguldiet saviem augiem veselībā un skaistumā. Zemās cenas, lēta piegāde uz mājām un sezonas izpārdošanas ir mūsu piedāvājuma stūrakmeņi. Jūs būsiet pārsteigti, cik daudz naudas mēs varam jums palīdzēt ietaupīt!