• 149.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi
    jums ir nepieciešams izvietot minimālo pasūtījumu

Mikorizē

Mikoriza ir unikāla parādība - augu un mikroorganismu simbioze, kas dzīvo augsnē to sakņu sistēmā. Šī kopdzīve nes peļņu abām pusēm, tomēr mēs koncentrējamies uz lietderīgo sēņu labvēlīgo ietekmi uz augu sparu, produktivitāti un izturību pret patogēnu baktērijām un vīrusiem. Rozes un rododendri, skujkoki un mūžzaļie augi, orhidejas un pat zālāji, kas papildināti ar mikorizu, uzrāda ievērojami lielāku toleranci pret saspringtiem augšanas apstākļiem un slimībām. Viņi no augsnes absorbē vairāk ūdens un minerālvielu, bagātīgāk attīstās un priecājas ar veselīgu izskatu. Izmēģiniet šos produktus un pārliecinieties paši!

Pasūtiet mikorizu viegli lietojamu vakcīnu veidā. Jums tas jāpielieto tikai vienu reizi, jo pretēji parastajiem mēslošanas līdzekļiem tas nesadalās un neizskalo no augsnes, tomēr pastāvīgi baro tās mikrofloru. Turpmāk minētās mikorizas vakcīnas - gan universālās, gan vakcīnas, kas īpaši paredzētas konkrētām augu sugām - ir augstākās kvalitātes produkti, kuru efektivitāte ir pozitīvi pārbaudīta. Mēs piedāvājam mikorizu no slaveniem ražotājiem: Biopon, Zielony Dom un daudziem citiem. Pārbaudiet universālo mikorizu, kas nodrošina 1000x lielāku sakņu absorbcijas virsmu. Jūs to varat izmantot augļu kokiem un krūmiem, daudzgadīgiem augiem un dekoratīviem augiem. Zāliena mikoriza, skujkoku mikoriza, mikozēžu vakcīna pret rozēm un mikorizas vakcīna rododendriem, viržām, mellenēm un viržām ir tikai daži pārstāvji no mūsu arvien pieaugošās produktu izvēles.

Iepazīstiet mūs, dārza sēklu tirgu, labāk un ieguldiet veselību un skaistu jūsu augu izskatu. Zemās cenas, lēta piegāde uz mājām un sezonas pārdošana pieder pie mūsu piedāvājuma pīlāriem. Jūs būsiet pārsteigts, cik daudz naudas mēs jums ļausim ietaupīt!