Підкатегорії

Фільтри продуктів

Ціна

Мікориза

Мікориза - це унікальне явище - симбіоз рослин і мікроорганізмів, які живуть у ґрунті в своїй кореневій системі. Це спільне проживання приносить прибуток обом сторонам, проте ми концентруємося на благотворному впливі корисних грибів на силу рослини, продуктивність та стійкість до патогенних бактерій та вірусів. Троянди та рододендрони, хвойні та вічнозелені рослини, орхідеї та навіть газони, які доповнені мікоризою, демонструють значно вищу толерантність до стресових умов вирощування та захворювань. Вони поглинають більше води та мінеральних речовин із ґрунту, розвиваються рясніше і радують здоровим зовнішнім виглядом. Спробуйте ці продукти і переконайтесь самі!

Замовляйте мікоризу у формі простих у застосуванні вакцин. Вносити його потрібно лише один раз, оскільки, на відміну від стандартних добрив, воно не розкладається і не змивається з ґрунту, але постійно живить його мікрофлору. Представлені нижче вакцини проти мікоризи - як універсальні, так і спеціально призначені для певних видів рослин - є продуктами вищої якості, ефективність яких була позитивно перевірена. Ми пропонуємо мікоризу від відомих виробників: Biopon, Zielony Dom та багатьох інших. Перевірте універсальну мікоризу, яка забезпечує в 1000 разів більшу поверхню поглинання коренів. Ви можете використовувати його для плодових дерев та чагарників, багаторічних трав та декоративних рослин. Газонна мікориза, хвойна микориза, вакцина проти трояндових мікориз та вакцина проти мікоризи проти рододендронів, вересів, чорниці та вересків - лише деякі представники нашого постійно зростаючого асортименту продуктів.

Познайомтесь з нами, ринком садових насіння, краще і інвестуйте в здоров'я та гарний зовнішній вигляд своїх рослин. Низькі ціни, дешева доставка додому та сезонні розпродажі - це стовпи нашої пропозиції. Ви будете здивовані, скільки грошей ми дозволимо вам заощадити!

У цій категорії немає товарів