• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Kompostu bagātinošas piedevas

Komposta bagātinātāji ir būtiski organisko mēslo gatavošanai no pārtikas atkritumiem, dārza atkritumiem un citiem bioloģiski sadalāmiem materiāliem. Organiska viela dabiski sadalās, un šī procesa rezultāts - smalki apstrādāts, fermentēts komposts - ir efektīvākais videi draudzīgais mēslojums jūsu dārzam. Tas ir 100% dabīgs, videi draudzīgs un piemērots visu veidu augiem. Šie bagātinātāji bagātina augsni ar labvēlīgiem mikroorganismiem, uzlabojot tās auglību.

Komposta ražošana prasa laiku un pacietību. Bez pienācīgas aprūpes pastāv risks to sabojāt ar nepiemērotiem materiāliem, piemēram, ar augstu sāls saturu pārtikas atkritumiem. Tomēr šīs problēmas ir viegli novēršamas, izmantojot pareizos komposta bagātinātājus. Mūsu tiešsaistes dārza veikalā piedāvājam plašu šo produktu klāstu, lai risinātu jebkuras problēmas, kas var rasties komposta ražošanas laikā.

Mēs īpaši iesakām produktus, piemēram, Pryzmatix BIO no Sumin, kas satur labvēlīgus mikroorganismus - baktērijas un sēnes - kas efektīvi sadala organiskos atkritumus un bagātina augsni ar vērtīgām barības vielām. Šis bagātinātājs arī paātrina nokritušo lapu sadalīšanos, izslēdzot nepieciešamību tās savākt un kaudzēt. Citi pārbaudīti un testēti komposta bagātinātāji ir Florovit Komposta Aktivators, Target Active Komposters un Radivit Komposters no Substral. Šie produkti paātrina komposta ražošanu, novērš pelējumu un samazina nepatīkamas smakas. Apskatiet mūsu piedāvājumu un izbaudiet pieejamas cenas. Augstas kvalitātes komposta ražošana var būt vienkārša un ātra. Izmantojiet mūsu profesionālos produktus un pārliecinieties par izcilajiem rezultātiem!