• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Kompostu bagātinošas piedevas

Kompostu bagātinošās piedevas noderēs, gatavojot organiskos mēslošanas līdzekļus no pārtikas atkritumiem, dārza pakaišiem un citiem bioloģiski noārdāmiem materiāliem. Organiskās vielas dabiskajos apstākļos sadalās, un šī procesa produkts - sasmalcināts, raudzēts komposts - ir labākais videi draudzīgais mēslojums, ko jūs kādreiz izmantosiet dārza augiem. Tas ir 100% dabīgs, videi draudzīgs un piemērots visiem augiem. Tas bagātina augsni ar noderīgiem mikroorganismiem un padara to auglīgāku.

Diemžēl kompostu ražošanai nepieciešams zināms laiks un pacietība. Un, ja jūs nepievēršat pietiekamu uzmanību, varat kļūdaini to sabojāt ar produktiem, kurus nekad nevajadzētu kompostēt (piemēram, pārtikas atkritumi ar augstu sāls saturu). No šādām problēmām var viegli izvairīties! Lai atrisinātu visas problēmas, ar kurām jūs varat saskarties komposta ražošanas laikā, jums tikai labi jāizmanto komposta piedevas. Neskatieties tālāk, jo mūsu tiešsaistes dārza veikalā mums ir plaša izvēle.

Mēs iesakām, cita starpā, Pryzmatix BIO no zīmola Sumin, piedevu, kas satur noderīgus mikroorganismus - baktērijas un sēnītes, kas ātri un efektīvi noārda organiskos atkritumus un papildus bagātina augsni ar vērtīgām uzturvielām. Šis produkts arī paātrina kritušo lapu sadalīšanos bez nepieciešamības tās grābt un sakraut! Pārbaudītas, pārbaudītas piedevas, kas paātrina vērtīga komposta ražošanu, novērš tā pelējumu un nepatīkamu aromātu, cita starpā ir Florovit Compost Activator, Target Active Komposter un Radivit Komposter no Substral. Pārlūkojiet mūsu piedāvājumu, ietaupiet reāli, pateicoties cenām, kas ir pieejamas visiem. Augstas kvalitātes komposta ražošanai nav jābūt grūtai, ne arī laikietilpīgai. Izmantojiet profesionālo produktu priekšrocības, kas ir pieejami mūsu veikalā, un ātri atpazīstiet to iedarbību!