Підкатегорії

Фільтри продуктів

Ціна

Компостозбагачувальні добавки

Добавки, що збагачують компост, стануть в нагоді при підготовці органічних добрив з харчових відходів, садової підстилки та інших біологічно розкладаються матеріалів. Органічні речовини розкладаються в природних умовах, і продукт цього процесу - подрібнений ферментований компост - найкраще екологічно чисте добриво, яке ви коли-небудь застосовували для рослин у своєму саду. Він на 100% натуральний, екологічний і підходить для всіх рослин. Він збагачує грунт корисними мікроорганізмами і робить його більш родючим.

Виробництво компосту вимагає часу, терпіння, на жаль. І якщо ви не приділяєте достатньо уваги, ви можете помилково зіпсувати його продуктами, які ніколи не слід компостувати (наприклад, харчові відходи з високим вмістом солі). Таких проблем легко уникнути! Для того, щоб вирішити всі проблеми, з якими ви можете зіткнутися під час виробництва компосту, вам потрібно лише добре використовувати компостні добавки. Не дивіться далі, оскільки ми маємо широкий вибір таких в нашому інтернет-магазині саду.

Ми рекомендуємо, серед іншого, Pryzmatix BIO від торгової марки Sumin - добавку, що містить корисні мікроорганізми - бактерії та грибки, які швидко та ефективно розкладають органічні відходи та додатково збагачують ґрунт цінними поживними речовинами. Цей продукт також пришвидшує розкладання опалого листя без необхідності згрібати та складати його в купу! Перевіреними, перевіреними добавками, які прискорюють виробництво цінного компосту, запобігають появі цвілі та неприємного аромату, є, серед іншого, активатор компосту Florovit, Target Active Komposter та Radivit Komposter від Substral. Перегляньте нашу пропозицію та заощаджуйте завдяки цінам, доступним кожному. Виробництво високоякісного компосту не повинно бути складним і трудомістким. Скористайтеся професійними продуктами, які є в нашому магазині, і швидко розпізнайте ефекти!

У цій категорії немає товарів