• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Komposti rikastavad lisandid

Komposti rikastavad lisandid on hädavajalikud orgaaniliste väetiste valmistamiseks toidujäätmetest, aiajäätmetest ja teistest biolagunevatest materjalidest. Orgaaniline aine laguneb looduslikult ja selle protsessi tulemus - peenelt töödeldud, fermenteeritud kompost - on kõige tõhusam keskkonnasõbralik väetis teie aias. See on 100% looduslik, keskkonnasõbralik ja sobib kõikidele taimedele. Need lisandid rikastavad mulda kasulike mikroorganismidega, suurendades selle viljakust.

Komposti tootmine nõuab aega ja kannatlikkust. Ilma korraliku hoolitsuseta on oht selle rikkumiseks sobimatute materjalidega, nagu kõrge soolasisaldusega toidujäätmed. Siiski saab neid probleeme hõlpsasti vältida õigete komposti rikastavate lisanditega. Meie veebipõhine aianduspood pakub laias valikus neid tooteid, et lahendada kõik võimalikud komposti tootmisega seotud väljakutsed.

Soovitame eriti tooteid nagu Pryzmatix BIO Suminilt, mis sisaldab kasulikke mikroorganisme – baktereid ja seeni –, mis tõhusalt lagundavad orgaanilist jäätet ja rikastavad mulda väärtuslike toitainetega. See lisand kiirendab ka langenud lehtede lagunemist, vähendades nende riisumise ja kuhjamise vajadust. Teised tõestatud ja testitud komposti rikastavad lisandid on muuhulgas Florovit Komposti Aktivaator, Target Active Komposter ja Substrali Radivit Komposter. Need tooted kiirendavad komposti tootmist, ennetavad hallitust ja vähendavad ebameeldivaid lõhnu. Tutvuge meie valikuga ja nautige taskukohaseid hindu. Kvaliteetse komposti tootmine ei pea olema keeruline ega aeganõudev. Kasutage ära meie professionaalseid tooteid ja veenduge ise silmapaistvates tulemustes!