• 149.00 Tasuta saatmiseks
    peate paigutama minimaalse tellimuse

Komposti rikastavad lisandid

Komposti rikastavad lisandid on kasulikud orgaaniliste väetiste valmistamisel toidujäätmetest, aiapehmetest ja muudest biolagunevatest materjalidest. Orgaaniline aine laguneb looduslikes tingimustes ja selle protsessi produkt - hakkliha, kääritatud kompost - on parim keskkonnasõbralik väetis, mida te oma aia taimedele kunagi määrite. See on 100% looduslik, keskkonnasõbralik ja sobib kõigile taimedele. See rikastab mulda kasulike mikroorganismidega ja muudab selle viljakamaks.

Komposti tootmine nõuab kahjuks veidi aega ja kannatlikkust. Ja kui te ei pööra piisavalt tähelepanu, võite selle ekslikult rikkuda toodetega, mida ei tohiks kunagi kompostida (nt kõrge soolasisaldusega toidujäätmed). Selliseid probleeme saab hõlpsasti vältida! Kõigi komposti tootmisel tekkida võivate probleemide lahendamiseks peate komposti lisandeid ainult hästi ära kasutama. Ärge otsige enam, kuna meil on lai valik neid meie aia veebipoes.

Soovitame teiste seas kaubamärgi Sumin kaubamärki Pryzmatix BIO, mis sisaldab kasulikke mikroorganisme - baktereid ja seeni, mis lagundavad orgaanilisi jäätmeid kiiresti ja tõhusalt ning rikastavad mulda lisaks väärtuslike toitainetega. See toode kiirendab ka langenud lehtede lagunemist, ilma et neid oleks vaja riisuda ja kuhjata! Tõestatud, testitud lisandid, mis kiirendavad väärtusliku komposti tootmist, takistavad selle hallitust ja ebameeldivat aroomi, on muu hulgas Floroviti kompostiaktivaator, Target Active Komposter ja Radstr Komposter firmalt Substral. Sirvige meie pakkumist ja tehke tõelist kokkuhoidu tänu kõigile taskukohastele hindadele. Kvaliteetse komposti tootmine ei pea olema keeruline ega aeganõudev. Kasutage ära meie poes saadaval olevaid professionaalseid tooteid ja tundke need kiiresti ära!