• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Kompostą praturtinantys priedai

Kompostą praturtinantys priedai bus naudingi ruošiant organines trąšas iš maisto atliekų, sodo kraiko ir kitų biologiškai skaidžių medžiagų. Organinės medžiagos suyra natūraliomis sąlygomis, o šio proceso produktas - smulkintas, fermentuotas kompostas - yra geriausios ekologiškos trąšos, kurias kada nors naudosite savo sodo augalams. Jis yra 100% natūralus, ekologiškas ir tinka visiems augalams. Jis praturtina dirvą naudingais mikroorganizmais ir daro ją derlingesnę.

Deja, komposto gamyba reikalauja šiek tiek laiko ir kantrybės. Jei neskirsite pakankamai dėmesio, galite jį klaidingai sugadinti produktais, kurių niekada negalima kompostuoti (pvz., Maisto atliekos, kuriose yra daug druskos). Tokių problemų galima lengvai išvengti! Norint išspręsti visas problemas, su kuriomis susiduriate gamindami kompostą, turite tinkamai naudoti tik komposto priedus. Nebeieškokite, nes mūsų internetinėje sodo parduotuvėje turime platų pasirinkimą.

Mes, be kitų, rekomenduojame naudoti „Prumzmatix BIO“ iš prekės ženklo „Sumin“ - priedą, kuriame yra naudingų mikroorganizmų - bakterijų ir grybų, kurie greitai ir efektyviai skaido organines atliekas ir papildomai praturtina dirvą vertingomis maistinėmis medžiagomis. Šis produktas taip pat pagreitina nukritusių lapų irimą be grėbimo ir kaupimo! Įrodyti, išbandyti priedai, kurie pagreitina vertingo komposto gamybą, apsaugo nuo pelėsio susidarymo ir nemalonaus aromato, yra, be kita ko, „Florovit Compost Activator“, „Target Active Komposter“ ir „Radivit Komposter“ iš „Substral“. Naršykite po mūsų pasiūlymą ir sutaupykite realiai dėl visiems prieinamų kainų. Gaminti aukštos kokybės kompostą nereikia nei sunku, nei daug laiko. Pasinaudokite profesionaliais produktais, kurie yra mūsų parduotuvėje, ir greitai atpažinkite jų padarinius!