• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Kompostą praturtinantys priedai

Kompostą praturtinantys priedai yra būtini ruošiant organines trąšas iš maisto atliekų, sodo šiukšlių ir kitų biologiškai skaidomų medžiagų. Organinė medžiaga natūraliai suyra, o šio proceso rezultatas - smulkiai apdorotas, fermentuotas kompostas - yra efektyviausia ekologiška trąša jūsų sodui. Ji yra 100% natūrali, aplinkai draugiška ir tinkama visų rūšių augalams. Šie priedai praturtina dirvą naudingais mikroorganizmais, didindami jos derlingumą.

Komposto gamyba reikalauja laiko ir kantrybės. Neteisingai prižiūrint, yra pavojus jį sugadinti netinkamomis medžiagomis, pavyzdžiui, maisto atliekomis su dideliu druskos kiekiu. Tačiau šias problemas galima lengvai išvengti naudojant tinkamus kompostą praturtinančius priedus. Mūsų internetinėje sodininkystės parduotuvėje siūlome platų šių produktų pasirinkimą, kad galėtumėte įveikti bet kokius iššūkius, su kuriais susiduriate gamindami kompostą.

Mes ypač rekomenduojame produktus, pavyzdžiui, Pryzmatix BIO iš Sumin, kuris sudėtyje turi naudingų mikroorganizmų - bakterijų ir grybų - kurie efektyviai suyra organines atliekas ir praturtina dirvą vertingais maistiniais elementais. Šis priedas taip pat pagreitina nukritusių lapų skilimą, taigi nebereikia jų surinkti ir sukrauti. Kitos patikrintos ir išbandytos kompostą praturtinančios priemonės yra Florovit Komposto Aktyvatorius, Target Active Komposter ir Substral Radivit Komposter. Šie produktai pagreitina komposto gamybą, užkerta kelią pelėsiui ir mažina nemalonius kvapus. Naršykite mūsų asortimente ir mėgaukitės prieinamomis kainomis. Aukštos kokybės komposto gamyba gali būti paprasta ir greita. Pasinaudokite mūsų profesionaliais produktais ir patys įsitikinkite nuostabiais rezultatais!