• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Ant turėklų montuojami puodai

Ant turėklų montuojami puodai yra būtini šiuolaikinių balkonų ir terasų įrenginiams. Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite modelius, kurie ne tik yra estetiškai patrauklūs, bet taip pat praktiški, lengvai valomi ir atsparūs oro sąlygoms. Pažiūrėkite!

Kiekvienas augalų mylėtojas sunkiai atsispirta balkono gėlėms. Gausiai augantys ir žydintys sklendžiantys ir standartiniai petūnijos, pelargonijos ir fuksijos reikalauja tinkamos aplinkos, pvz., klasikinės balkono dėžutės. Mes siūlome 40 cm terakotos arba rudos spalvos "Venus" balkono dėžutę ir 60 cm antracito pilkos "Lobelija" dėžutę/žemės ūkio indą ypatinga kaina. Jei mėgstate ryškias, gyvas spalvas, mėlynai-violetinė arba turkio spalvos "Lotos" balkono dėžutė su metaliniu krepšiu atgaivins jūsų žalios oazės gyvenimą. Mes rekomenduojame "Bella" balkono dėžutes/žemės ūkio indus su šarvuotu apdailos elementu visiems sodininkavimo eksperimentų mėgėjams. Šie produktai žavi savo subtilumu, kurį jie gauna iš pralaidių detalių. Taip pat turėtumėte atkreipti dėmesį į turėklų montuojamus puodus. 60 cm "Wave" puodas, kurį galima tiesiogiai prikabinti prie balkono turėklų, efektyviai paslepia mažiau patrauklią balustradą. Jis yra prieinamas baltos, pistacijos žalios, pilkos-beždžios ir rudos spalvos. Mažesni, apvalūs, lengvi "Lofly" turėklų montuojami puodai ir tokio paties tipo kvadratinis "Lobelija" modelis taip pat atrodo mielai. Šie puodų modeliai puikiai tinka auginti žoleles ir mažus augalus su kiekvieno plunksno tipo įprotiais. Visus šiuos produktus ir daug kitų galite užsisakyti greitu ir patikimu namų pristatymu iš mūsų Garden Seeds Market parduotuvės!

Pasirinkite aukščiausios kokybės produktus konkurencingomis kainomis ir pasirinkite iš įvairių madingų dizainų ir spalvų. Mes siūlome ilgaamžius ant turėklų montuojamus puodus iš garsaus gamintojo. Šios talpyklos pagamintos iš lengvų, tačiau tvirtų plastikinių medžiagų, atsparių spalvos kaitai, lūžimui ir įbrėžimams. Taip pat galite užsisakyti priedų iš mūsų parduotuvės, kurie jums tarnaus metų metus, visa tai už priimtiną kainą. Iki susitikimo mūsų parduotuvėje!