Підкатегорії

Фільтри продуктів

Ціна

Горщики, встановлені на перилах

Горщики, встановлені на перилах, сьогодні належать до обов'язкового балконного та терасового обладнання. У нашому інтернет-магазині ви знайдете як красиві, так і практичні, прості в чищенні, стійкі до погоди моделі. Перевірте їх!

Кожен любитель рослин знаходить балконні квіти, яким важко протистояти. Багатьом зростаючим і квітучим слідам і звичайним петуніям, герані та фуксії потрібні відповідні установки, наприклад у вигляді класичного балконного ящика. Ми пропонуємо 40-сантиметрову теракотову або коричневу балконну коробку «Венера» та 60-сантиметровий антрацитовий сірий ящик / саджальник «Лобелія» за спеціальними цінами. Якщо ви шукаєте яскравих, яскравих кольорів, чорнично-фіолетовий або бірюзовий балконний лотос «Лотос» з металевим кошиком подарує життя вашому зеленому оазису. Для всіх любителів експериментів із садівництвом рекомендуємо балконні ящики / саджанці «Bella» з мереживною обробкою. Ці вироби засліплюють своєю тонкістю вони завдячують ажурним деталям. Також слід звернути свою увагу на горщики, встановлені на перилах. 60-сантиметровий горщик «Хвиля», безпосередньо встановлений на балконних перилах, дозволить сховати менш презентабельну балюстраду. Випускається в білому, фісташко-зеленому, сіро-бежевому та коричневому кольорах. Менші, круглі, легкі вагончики, що встановлюються на перила «Lofly», та ж квадратна модель «Lobelia» також виглядають чарівно. Ці моделі горщиків ідеально підходять для вирощування трав і невеликих рослин з звичками до китиці. Ви отримаєте всі ці та багато інших продуктів за допомогою швидкої, надійної доставки додому сюди на нашому ринку садових насінь - спробуйте нас!

Перейдіть на найвищу якість, доступну за найвигіднішими цінами, і вибирайте серед численних модних дизайнів та кольорів. Ми пропонуємо міцні горщики, встановлені на перилах від відомих виробників. Ці контейнери виготовлені з легких, але довговічних пластикових матеріалів, стійких до знебарвлення, руйнування та вм’ятин. Ви замовите аксесуари, які будуть служити вашим рокам, щоб прийти в наш магазин. Все це за гідну ціну - зустрінемось у нашому магазині!