Korkuluk montajlı tencere

Korkuluk montajlı tencere günümüzde zorunlu balkon ve teraslı ekipmanlara aittir. Online mağazamızda hem güzel hem de pratik, kolay temizlenebilir, hava koşullarına dayanıklı modeller bulacaksınız. Onları kontrol et!

Her bitki sevgilisi balkon çiçeklerine direnmek zor bulur. Bolca büyüyen ve çiçek açan firar ve standart petunyalar, sardunyalar ve fuşyalar, örneğin klasik bir balkon kutusu şeklinde uygun bir ortama ihtiyaç duyar. 40 cm'lik pişmiş toprak veya kahverengi “Venüs” balkon kutusunu ve 60 cm'lik antrasit gri “Lobelia” kutusunu / ekiciyi özel fiyatlarla sunuyoruz. Parlak, canlı renkler arıyorsanız, metal sepetli yaban mersini-mor veya turkuaz “Lotos” balkon kutusu yeşil vahalarınıza hayat getirecektir. Bahçe deneylerinin tüm sevgililerine dantel benzeri bir kaplamaya sahip "Bella" balkon kutularını / yetiştiricilerini öneriyoruz. Bu ürünler incelikleriyle göz kamaştırıyorlar ve ajur ayrıntılarına borçlular. Ayrıca dikkatinizi korkuluk montajlı tencerelere de çevirmelisiniz. Doğrudan balkon korkuluğuna monte edilen 60 cm'lik "Dalga" tenceresi, daha az prezentabl bir korkuluk saklamanıza izin verecektir. Beyaz, fıstık yeşili, gri bej ve kahverengi renklerinde mevcuttur. Daha küçük, yuvarlak, hafif “Lofly” korkuluk montajlı tencere ve aynı türden kare “Lobelia” modeli de çok güzel görünüyor. Bu tencere modelleri, tutam benzeri alışkanlıklara sahip otlar ve küçük bitkiler yetiştirmek için mükemmel bir şekilde uygundur. Tüm bunları ve daha birçok ürünü, Bahçe Tohumları Pazarımızda hızlı ve güvenilir eve teslim ile alacaksınız - bizi deneyin!

En rekabetçi fiyatlarla mevcut en yüksek kaliteye gidin ve çok sayıda şık tasarım ve renk arasından seçim yapın. Tanınmış üreticilerin dayanıklı korkuluk monte tencere sunuyoruz. Bu kaplar, renk değiştirmeye, kırılmaya ve eziklere karşı dayanıklı hafif ancak dayanıklı plastik malzemelerden yapılmıştır. Mağazamıza gelmek için yıllarınıza hizmet edecek aksesuarlar sipariş edeceksiniz. Bütün bunlar iyi bir fiyat için - mağazamızda buluşalım!