• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Reelingutele kinnitatud potid

Reelingutele kinnitatud potid on kaasaegsete rõdude ja terrasside oluline varustus. Meie veebipoest leiate mudeleid, mis on mitte ainult esteetiliselt meeldivad, vaid ka praktilised, kergesti puhastatavad ja ilmastikukindlad. Vaadake lähemalt!

Iga taimearmastaja leiab rõdulilledele raske vastu panna. Ohtralt kasvavad ja õitsevad rippuvad ja standardpetuuniad, pelargoonid ja fuksiad vajavad sobivat keskkonda, näiteks klassikalist rõdukasti. Pakume erilise hinnaga 40 cm terrakota või pruuni "Venus" rõdukasti ja 60 cm antratsiit-hall "Lobelia" kasti / istutuskasti. Kui eelistate erksaid, elavaid värve, toob mustika-lilla või türkiissinine "Lotos" rõdukast koos metallkorviga teie rohelisse oaasi elu. Soovitame ka kõigile aiakatsete armastajatele "Bella" rõdukaste / istutuskaste pitsilaadse viimistlusega. Need tooted säravad oma õrnusega, mille nad saavad avatud töötlusdetailidelt. Pöörake tähelepanu ka reelingule kinnitatud pottidele. 60 cm "Wave" pott, mis saab rõdureelingule otse paigaldada, varjab vähem atraktiivset piiret tõhusalt. See on saadaval valges, pistachio-rohelises, halli-beežis ja pruunis värvitoonis. Väiksemad, ümarad ja kerged "Lofly" reelingule kinnitatud potid ning sama tüüpi ruudukujuline "Lobelia" mudel näevad samuti võluvad välja. Need potimudelid sobivad suurepäraselt maitsetaimede ja väikeste taimede kasvatamiseks tukk-ala harjumustega. Kõik need ja paljud teised tooted saate tellida kiire ja usaldusväärse kodukohaletoimetamisega meie Garden Seeds Marketist!

Valige kõrgeim kvaliteet konkurentsivõimeliste hindadega ja valige mitmete moekate disainide ja värvide hulgast. Pakume vastupidavaid reelingule kinnitatud potte tuntud tootjatelt. Need konteinerid on valmistatud kergest, kuid vastupidavast plastmaterjalist, mis on vastupidav pleekimisele, purunemisele ja mõlkimisele. Saate tellida ka meie poest tarvikuid, mis teenivad teid aastaid, kõike mõistliku hinnaga. Näeme teid meie poes!