• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Pie margām piestiprinātie podi

Pie margām piestiprinātie podi ir neaizstājami modernā balkonu un terasu aprīkojumā. Mūsu tiešsaistes veikalā jūs atradīsit modeļus, kas ne tikai ir estētiski pievilcīgi, bet arī praktiski, viegli tīrāmi un izturīgi pret laika apstākļiem. Ielūkojieties!

Katrs augu mīļotājs grūti izturēties pret balkona ziediem. Bagātīgi augošas un ziedošas pagalamās un standarta petūnijas, pelargonijas un fūksijas prasa atbilstošu iestatījumu, piemēram, klasisku balkona kasti. Mēs piedāvājam 40 cm terakotas vai brūnas "Venus" balkona kasti un 60 cm antracīta pelēku "Lobelia" kasti/plantskasti īpašā cenā. Ja jūs priecājaties par spilgtām, dzīvām krāsām, zilganmeliem vai tirkīza "Lotos" balkona kaste ar metāla grozu dzīvinās jūsu zaļo oāzi. Mēs iesakām arī "Bella" balkona kastes/plantskastes ar mežģīnveida apdares elementiem visiem dārzkopības eksperimentu mīļotājiem. Šie produkti šarmē ar savu maigumu, ko tie iegūst no caurspīdīgajiem detalizēm. Jums vajadzētu arī pievērst uzmanību pie margām piestiprinātajiem podiem. 60 cm "Wave" pods, ko var uzstādīt tieši uz balkona margām, efektīvi paslēps mazāk pievilcīgu balustrādi. Tas ir pieejams baltā, pistāciju zaļā, pelēkā-beižā un brūnā krāsā. Mazi, apaļi, viegli "Lofly" pie margām piestiprinātie podi un kvadrātveida "Lobelia" modelis arī izskatās burvīgi. Šie podu modeļi ir ideāli piemēroti garšaugu un mazu augu audzēšanai ar ciemotām iezīmēm. Jūs varat pasūtīt visus šos produktus un daudzus citus ar ātru, uzticamu piegādi no mūsu Garden Seeds Market!

Izvēlieties augstāko kvalitāti par konkurējošām cenām un izvēlieties no daudziem moderniem dizainiem un krāsām. Mēs piedāvājam izturīgus pie margām piestiprinātus podus no pazīstamiem ražotājiem. Šīs konteineri ir izgatavoti no viegliem, bet izturīgiem plastmasas materiāliem, kas ir izturīgi pret izbalēšanu, lūšanu un ieplaisāšanu. Jūs varat pasūtīt arī aksesuārus no mūsu veikala, kas jums kalpos vairākus gadus, un to visu par saprātīgu cenu. Redzamies mūsu veikalā!