• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Samanomis užkrėstų vejų trąšos

Trąšos samanoms užauginti žolynai yra idealus sprendimas spręsti problemą suinvazuotų, apleistų žolių, užaugusių su neestetiškais samanų arkliais. Jei ieškote profesionalios pagalbos atkurti jūsų žolės vitalitetą ir storį, mūsų specializuotos žolynų trąšos ir žolės maistas, papildyti mikroelementais, yra puikus pasirinkimas. Su dideliu pasididžiavimu siūlome aukščiausios kokybės produktų asortimentą, įskaitant Tikslinės Trąšos Samanoms, Substral "Ilgalaikio Poveikio" Trąšos Samanoms ir Agrecol Hortifoska (fosforo-kalio trąšos daržo augalams), tinkamas samanoms. Visi šie produktai yra su geležimi ir lengvai tepami išsklaidant.

Mūsų trąšos samanoms užauginti žolynai yra specialiai sukurtos, kad atgaivintų silpną žolę ir skatintų jos augimą. Pridėjus geležies, šios trąšos efektyviai pašalina samanas, kurios konkuruoja su žole dėl vandens ir maistinių medžiagų. Mes siūlome produktus, kurie pasižymi dviguba veikla: jie ne tik trąšo dirvą, bet ir sunaikina nepageidaujamas samanas. Jei abejojate jų veiksmingumu, išbandykite juos ir stebėkite įspūdingus rezultatus.

Mūsų parduotuvėje rasite įvairių produktų, tokie kaip Florovit Trąšos Samanoms, Tikslinės Kalkio-Magnio Žolės Trąšos, Substral Anty-Mech (Prieš Samanas) ir kitus efektyvius, vartotojiškus produktus įvairaus dydžio ir labai konkurencingomis kainomis. Tyrinėkite mūsų prieinamą asortimentą ir įsigykite visus savo sodo poreikius, įskaitant įrankius ir įrangą, naudojant nemokamą pristatymą į namus. Pasiekti gausią, smaragdo žalios, sveiką žolę be nuogų vietų ir samanų yra paprasta su tinkamomis trąšomis, kurias tepate pagal gamintojo rekomendacijas. Leiskite mums padėti jums pagerinti savo žolę - mes pristatysime tiesiai į jūsų duris. Pradėkite apsipirkti dabar!