• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Samanomis užkrėstų vejų trąšos

Samanomis užkrėstų vejų trąšos išspręs visas jūsų problemas dėl įsiveržusios, apleistos velėnos, apaugusios bjauriais samanų kuokštais. Jei ieškote profesionalios pagalbos, kad veja atgautų jėgas ir storį, rinkitės profesionalias žolių trąšas ir vejos maistą, praturtintą mikroelementais. Be kitų puikių produktų, mes rekomenduojame „Target“ trąšas samaninėms vejoms, „Długotrwały Efekt“ (ilgalaikis poveikis) substrato trąšas vejoms su samanomis ir „Agrecol Hortifoska“ (fosforo-kalio trąša sodo augalams) vejoms su samanomis. Visuose aukščiau paminėtuose produktuose yra geležies, todėl juos reikia naudoti transliuojant.

Mūsų samanomis užkrėstose vejose esančios trąšos optimaliai papildo bejėgę žolę ir skatina jos dirvą. Geležies priedas padeda atsikratyti samanų, kurios konkuruoja su velėna dėl vandens ir maistinių medžiagų. Mūsų parduotuvėje turimiems gaminiams būdingi „2 viename“ efektai: jie tręšia dirvą ir naikina nepageidaujamas samanas. Jei abejojate jų efektyvumu, išbandykite ir įsitikinkite, ar jie veiksmingi.

Čia galite įsigyti „Stebuklingų vejų“ „Florovit“, „Target“ kalkių ir magnio vejos trąšas, „Substral“ gaminamą „Anty-Mech“ („Anti-Moss“) ir kitus produktyvius, lengvai pritaikomus įvairaus dydžio gaminius. Patikrinkite arba prieinamas kainas ir įsigykite visų rūšių sodo produktų, įrankių ir įrangos su nemokamu pristatymu į namus. Užauginti tankią, smaragdo žalios spalvos, sveiką velėną be tuščių dėmių ir samanų yra tikrai lengva, jei tinkamos trąšos išberiamos pagal gamintojo rekomendacijas. Mes pristatysime jį tiesiai prie jūsų durų - tiesiog leiskite mums jums padėti! Eikime apsipirkti!

Avarinės trąšos samanomis užkrėstoms vejoms - Florovit - 1 kg - -10%
7.16 7.95
Pasiūlymas baigiasi
Anti-samanos vejos trąšos „Florovit“ - 1 litras - -10%
8.28 9.20
Pasiūlymas baigiasi
Trąšos samanomis užkrėstai vejai - ilgalaikis poveikis - Substral® - 1 kg - -10%
14.82 16.47
Pasiūlymas baigiasi
Trąšos samanomis užkrėstoms vejoms - Florovit® - 5 kg - -10%
24.98 27.75
Pasiūlymas baigiasi
Trąšos samanomis užkrėstai vejai - ilgalaikis poveikis - Substral® - 5 kg - -10%
50.62 56.24
Pasiūlymas baigiasi