Yosun bulaşmış çimler için gübreler

Yosun bulaşmış çimler için gübreler, çirkin yosun tutamları ile büyümüş istila edilmiş, terk edilmiş bir çim ile tüm sorunlarınızı çözecektir. Çimlerinizin kendi canlılığını ve kalınlığını geri kazanmasına yardımcı olmak için profesyonel yardım arıyorsanız, profesyonel çim gübrelerimizi ve mikro besinlerle zenginleştirilmiş çim yemimizi seçin. Diğer mükemmel ürünlerin yanı sıra Yosunlu Çimenler için Hedef Gübre, Yosunlu Çimenler için "Długotrwały Efekt" (Uzun Süreli Etki) Substral Gübre ve Yosunlu Çimenler için Agrecol Hortifoska (bahçe bitkileri için fosfor-potasyum gübre) öneririz. Yukarıda belirtilen ürünlerin tamamı demir içerir ve serpilerek uygulanmalıdır.

Yosun bulaşmış çimler için gübrelerimiz, canlı olmayan çimleri optimum şekilde tamamlar ve sürülmesini teşvik eder. Demir ilavesi, su ve besinler için çim ile rekabet eden yosunlardan kurtulmaya yardımcı olur. Mağazamızda bulunan ürünler 2'si 1 arada etkiler sergiler: toprağı gübreler ve istenmeyen yosunları öldürür. Verimlerinden şüphe duyuyorsanız, onları deneyin ve ne kadar etkili olduklarını kendiniz görün.

Yosunlu Çimenler için Florovit Gübresi, Target'tan Kireç-Magnezyum Çim Gübresi, Substral'den Anty-Mech (Anti-Moss) ve çeşitli boyutlarda bulunan diğer üretken, uygulaması kolay ürünler şaşırtıcı derecede rekabetçi fiyatlarla satın alınabilir. Kontrol edin veya uygun fiyatlarla ve her türlü bahçe ürünü, alet ve ekipmanını eve ücretsiz teslim ile satın alın. Boş noktalar ve yosun olmayan yoğun, zümrüt yeşili, sağlıklı bir çim yetiştirmek, üreticinin yönergelerine göre uygulanan doğru gübre ile gerçekten çok kolay. Onu doğrudan kapınıza kadar teslim edeceğiz - sadece size yardım etmemize izin verin! Hadi alışverişe gidelim!

Bu kategoride henüz bir ürün bulunmuyor