• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Mēslojums ar sūnām inficētiem zālājiem

Mēslojums ar sūnām inficētiem zālājiem atrisinās visas jūsu problēmas ar iebrukušo, pamesto mauriņu, kas apaudzis ar neglītiem sūnu kušķiem. Ja jūs meklējat profesionālu palīdzību, lai palīdzētu zālienam atjaunot savu sparu un biezumu, izvēlieties mūsu profesionālos zāles mēslošanas līdzekļus un zāliena barību, kas bagātināta ar mikroelementiem. Starp citiem izciliem produktiem mēs iesakām Target Fertilizer for Mossy Lawns, "Długotrwały Efekt" (ilgstošs efekts) substrāta mēslojums zālājiem ar sūnām un Agrecol Hortifoska (fosfora-kālija mēslojums dārza augiem) zālājiem ar sūnām. Visi iepriekš minētie produkti satur dzelzi, un tie jāpielieto ar apraidi.

Mūsu mēslojums ar sūnām inficētiem zālājiem optimāli papildina bezrūpīgo zāli un stimulē tās dīgšanu. Dzelzs pievienošana palīdz atbrīvoties no sūnām, kas konkurē ar velēnu par ūdeni un barības vielām. Mūsu veikalā pieejamie produkti parāda 2-in-1 iedarbību: tie apaugļo augsni un iznīcina nevēlamo sūnu. Ja jums ir šaubas par to efektivitāti, izmēģiniet tos un pārliecinieties, cik efektīvi tie ir.

Šeit par pārsteidzoši konkurētspējīgām cenām var iegādāties Florovit mēslojumu sūnu zālājiem, laima-magnija zāliena mēslojumu no Target, Anty-Mech (Anti-Moss) no Substral un citus produktīvus, viegli lietojamus dažādos izmēros pieejamus produktus. Pārbaudiet vai pieejamās cenas un iegādājieties visu veidu dārzkopības produktus, instrumentus un aprīkojumu ar bezmaksas piegādi mājās. Audzēt blīvu, smaragdzaļu, veselīgu mauriņu bez tukšiem plankumiem un sūnām ir ļoti viegli, izmantojot pareizo mēslošanas līdzekli, kas tiek lietots saskaņā ar ražotāja norādījumiem. Mēs to piegādāsim tieši pie jūsu durvīm - vienkārši ļaujiet mums jums palīdzēt! Iesim iepirkties!