• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Mēslojums ar sūnām inficētiem zālājiem

Mēslojumi sūnu inficētiem zālieniem ir ideāls risinājums, lai risinātu problēmas ar iebrukušu, novārtā atstātu zālienu, kas pāraugusi ar neglītām sūnu kunkulēm. Ja meklējat profesionālu palīdzību, lai atjaunotu savas zāliena dzīvotspēju un biezumu, mūsu specializētie zāles mēslojumi un zāliena barība, bagātināta ar mikroelementiem, ir ideāla izvēle. Mēs lepni piedāvājam augstas klases produktu klāstu, ieskaitot Target mēslojumu sūnu skartiem zālieniem, Substral "Długotrwały Efekt" (Ilgstoša efekta) mēslojumu zālieniem ar sūnām un Agrecol Hortifoska (fosfora-kālija mēslojumu dārza augiem) piemērotu zālieniem ar sūnām. Visi šie produkti satur dzelzi un tos ir viegli izplatīt izkaisot.

Mūsu mēslojumi sūnu inficētiem zālieniem ir īpaši izstrādāti, lai atdzīvinātu vājo zāli un veicinātu tās augšanu. Pievienojot dzelzi, šie mēslojumi efektīvi iznīcina sūnas, kas konkurē ar zālienu par ūdeni un barības vielām. Mūsu piedāvātie produkti lepojas ar divējādu darbību: tie ne tikai mēslo augsni, bet arī iznīcina nevēlamo sūnu. Ja šaubāties par to efektivitāti, izmēģiniet tos un pārliecinieties par to iespaidīgajiem rezultātiem.

Mūsu veikalā jūs atradīsiet dažādus produktus, piemēram, Florovit mēslojumu sūnu skartiem zālieniem, Target kalcija-magnija zāliena mēslojumu, Substral Anty-Mech (Pret-sūnām) un citus efektīvus, lietotājam draudzīgus produktus, kas pieejami dažādos izmēros un par pārsteidzoši konkurētspējīgām cenām. Apskati mūsu pieejamo klāstu un iegādājies visas savas dārzkopības vajadzības, ieskaitot rīkus un aprīkojumu, ar bezmaksas piegādes ērtību mājās. Skaista, zaļa, veselīga zāliena iegūšana bez plikām vietām un sūnām ir viegla ar pareizo mēslojumu, ko lieto saskaņā ar ražotāja norādījumiem. Ļaujiet mums palīdzēt jums uzlabot savu zālienu – mēs piegādāsim to tieši pie jūsu durvīm. Sāciet iepirkties jau tagad!