• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Samblaga nakatunud muru väetised

Samblaga nakatatud muruplatsidele mõeldud väetised on teie ideaalne lahendus rünnatud, hooletusse jäetud ja inetute samblatuttidega ülekasvanud muru probleemidele. Kui otsite professionaalset abi oma muru elujõulisuse ja tiheduse taastamiseks, on meie spetsiaalsed muruväetised ja murutoit, mis on rikastatud mikrotoitainetega, täiuslik valik. Uhkusega pakume tipptasemel tooteid, sealhulgas Targeti väetist samblaga nakatatud muruplatsidele, Substrali "Długotrwały Efekt" (Pikaajaline Efekt) väetist samblaga murule ja Agrecoli Hortifoskat (fosfor-kaaliumväetist aia taimedele), mis sobib samblaga muruplatsidele. Kõik need tooted sisaldavad rauda ja neid on lihtne laotada.

Meie samblaga nakatatud muruplatsidele mõeldud väetised on spetsiaalselt välja töötatud nõrga muru elavdamiseks ja selle kasvu soodustamiseks. Raua lisamisega kõrvaldavad need väetised tõhusalt sambliku, mis konkureerib muruga vee ja toitainete pärast. Meie pakutavad tooted uhkeldavad topelttoimega: nad mitte ainult ei väeta mulda, vaid hävitavad ka soovimatu sambliku. Kui olete nende tõhususes kahtlev, proovige neid ja veenduge ise nende muljetavaldavates tulemustes.

Meie poes leiate mitmesuguseid tooteid, nagu Floroviti väetis samblaga muruplatsidele, Targeti lubi-magneesiumväetis murule, Substrali Anty-Mech (Anti-Sammal) ja teised tõhusad, kasutajasõbralikud tooted, mis on saadaval erinevates suurustes ja üllatavalt konkurentsivõimeliste hindadega. Uurige meie taskukohast valikut ja ostke kõik oma aiandusvajadused, sealhulgas tööriistad ja seadmed, mugava tasuta kojuvedamise võimalusega. Lopsaka, smaragdrohelise, tervisliku muru saavutamine ilma paljaste kohtade ja samblikuta on lihtne õige väetisega, mida kasutatakse vastavalt tootja juhistele. Lubage meil aidata teil oma muru paremaks muuta – toimetame selle otse teie ukse taha. Alustage ostlemist kohe!