• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Samblaga nakatunud muru väetised

Samblaga nakatunud muru väetised lahendavad kõik teie probleemid sissetunginud, mahajäetud muruga, mis on kasvanud koledate samblakimpudega. Kui peaksite otsima professionaalset abi muru enda jõulisuse ja paksuse taastamiseks, valige meie professionaalsed muruväetised ja mikrotoitainetega rikastatud murutoit. Muude suurepäraste toodete hulgas soovitame sammaldunud muruplatsidele mõeldud sihtväetist, samblaga muruplatsidele mõeldud "Długotrwały Efekt" (kauakestev efekt) alusväetist ja sammaldega muruplatsile Agrecol Hortifoska (fosforkaaliumväetis aiataimedele). Kõik ülalnimetatud tooted sisaldavad rauda ja neid tuleks rakendada ringhäälingu kaudu.

Meie sammaldega nakatunud muru jaoks mõeldud väetised täiendavad optimaalselt virtsatut rohtu ja stimuleerivad selle mullaharimist. Raua lisamine aitab vabaneda samblast, mis konkureerib muruga vee ja toitainete pärast. Meie poes saadaolevatel toodetel on kaks ühes efekti: need väetavad mulda ja hävitavad soovimatu sambla. Kui peaksite kahtlema nende tõhususes, proovige neid ja veenduge ise, kui tõhusad nad on.

Siit saate üllatavalt konkurentsivõimeliste hindadega osta Floroviti sammaldunud muruplatsile mõeldud väetist, Targeti lubja-magneesiumi muruväetist, Targetilt pärit Anty-Mechi (Anti-Moss) ja muid produktiivseid, kergesti rakendatavaid tooteid erinevates suurustes. Vaadake või taskukohaseid hindu ja ostke igasuguseid aiatarbeid, tööriistu ja seadmeid koos tasuta kojuveoga. Tiheda, smaragdrohelise ja tervisliku muru kasvatamine ilma tühjade laikude ja sammaldeta on tootja juhiste kohaselt kasutatud õige väetisega tõesti lihtne. Toimetame selle otse teie ukseni - laske meil lihtsalt teid aidata! Läheme poodi!