Підкатегорії

Фільтри продуктів

Ціна

Добрива для заражених мохом газонів

Добрива для заражених мохом газонів вирішать всі ваші проблеми з вторгненим, покинутим покриттям, зарослим потворними моховими пучками. Якщо ви хочете отримати професійну допомогу, щоб допомогти вашій галявині повернути власну силу та товщину, виберіть наші професійні добрива для трави та продукти для газонів, збагачені мікроелементами. Серед інших чудових продуктів ми рекомендуємо цільове добриво для мохових газонів, "Długotrwały Efekt" (тривалий ефект) субстральне добриво для газонів з мохом та Agrecol Hortifoska (фосфорно-калійне добриво для садових рослин) для газонів з мохом. Усі вищезазначені продукти містять залізо і повинні застосовуватися в ефірі.

Наші добрива для галявин, заражених мохом, оптимально доповнюють безгрипну траву та стимулюють її кущіння. Додавання заліза допомагає позбутися моху, який конкурує з дерном за воду та поживні речовини. Продукти, доступні в нашому магазині, демонструють ефекти 2-в-1: вони удобрюють грунт і знищують небажаний мох. Якщо ви сумніваєтеся в їх ефективності, спробуйте їх і переконайтесь самі, наскільки вони ефективні.

Тут можна придбати добрива Florovit для мохових газонів, вапняно-магнієві газонні добрива від Target, Anty-Mech (Антимох) від Substral та інші продуктивні, легкі в застосуванні продукти, доступні в різних розмірах, за дивовижно конкурентоспроможними цінами. Перевірте або доступні ціни та придбайте всі види садівничих виробів, інструментів та обладнання з безкоштовною доставкою додому. Виростити щільний смарагдово-зелений здоровий газон без порожніх плям і моху дуже просто, якщо правильно вносити добрива відповідно до рекомендацій виробника. Ми доставимо його прямо до ваших дверей - просто дозвольте нам вам допомогти! Ходімо за покупками!

У цій категорії немає товарів