• 149.00 Ak chcete získať nárok na dopravu zdarma
    musíte zadať minimálnu objednávku

Kaktusové kvetináče

Kaktusové kvetináče sú základným doplnkom každého arzenálu sukulentného milenca. Nádoby na rastliny ponúkané v tejto podkategórii nielen podčiarkujú krásu vašich rastlín, ale tiež im poskytujú optimálny vývoj a vegetačné podmienky vďaka svojej forme a špeciálnym vlastnostiam.

V našom obchode na vás čakajú odolné kaktusové kvetináče od renomovaných poľských výrobcov, vyrobené z prvotriedneho plastu. Odporúčame okrem iného čerešňový kaktusový kvet s rozmermi 24,5 cm od spoločnosti Form-Plastic, ktorý pojme niekoľko menších rastlín, čo vám umožní vytvoriť si vlastné jedinečné zloženie. Ak potrebujete väčší kontajner, máte k dispozícii stojan na kaktusy „Terra“ s dĺžkou 31,6 cm od firmy Prosperplast. Tento výrobok sa predáva spolu s podšálkom / podnosom. Tento kvetináč má na dne špeciálnu jamku, ktorá vám umožní zalievať sukulenty bez zvlhčovania pôdy. Týmto spôsobom zaistíte, aby vaše rastliny pestovali podmienky podobné tým, ktorým vo voľnej prírode čelia. Určite sa to ukáže ako výnosná investícia!

Prezrite si bližšie aj naše ďalšie produkty. Najlepšie kvetináče a kvetináče na kaktusy a iné domáce rastliny získate práve tu, na našom online záhradnom trhu. Ponúkame najlepšie možné ceny za špičkové produkty. Tu nenájdete lacný hrniec vyrobený z krehkého plastu. Odporúčame vám využiť našu možnosť bezplatného doručenia. Ušetrite čas a peniaze - choďte a presvedčte sa sami!