Rattan taklit tencere

Rattan tarzı tencere, doğal bir görünüm ile zarif zarafeti birleştirir. Rattan, bazen rotang olarak adlandırılır, en yaygın olarak hasır mobilyalar için kullanılan elastik ve hafif bir malzemedir. Manila veya malacca olarak da bilinen Calamus rotang bitkisinden kazanılır. Çevrimiçi mağazamız, son derece dayanıklı bir plastik malzeme olan sentetik rattandan yapılmış, doğal rattan'a benzeyen saksılar ve ekiciler sunmaktadır. Bu malzeme, doğal kumaşı, güneş ışığına maruz kalmanın yanı sıra dayanıklılık ve hasar direnciyle önemli ölçüde gölgede bırakır. Bu nedenle bahçe mobilyaları, balkon ve teras kapları üretiminde çok popülerdir. Öte yandan, doğal rotang kadar eşit estetik görünüyor ve plastiği akla getirmiyor.

Rattan tarzı yetiştiricilerinin ve saksılarımızın ne kadar güzel olabileceğini bir göz atın! Beyaz, bej, mocha-kahverengi veya grafit gri renkte 19 cm kare “Juka” saksı, oturma odanızı veya yatak odanızı süsleyen bitkilere ekstra bir vuruş katacak. Ayrıca daha büyük, 25, 30 ve 40 cm'lik modeller sipariş etmeyi de düşünmelisiniz, ancak oturma odası veya teras için uzun boylu, ince bir ekici için bir av arıyorsanız, bitki köklerini koruyan uzun, kare "Finezja" saksı su basması, ihtiyaçlarınızı karşılayacak. Balkon çiçekleri yetiştirmek için çekici bir konteynere ihtiyacınız varsa, bu amaç için zevkli, muhteşem “Werbena” çiçek ekicisinden daha iyi bir şey olamaz - özellikle, balkon korkuluğu yerine balkon korkuluğuna yerleştirilmiş küçük bir "Begonia" ekici ile birleştirirseniz sıradan balkon kutuları. Bu olasılığı kontrol edin!

Rattan'a benzeyen saksılar ve ekiciler, çeşitli iç mekan düzenlemeleri için mükemmel şekilde uygundur. Modern, etnik ve rustik tarzlara uyarlar. Sentetik rattandan yapılmış en güzel tencereleri, çevrimiçi mağazamızda zarif, modaya uygun renklerde topladık. Bu çeşitlilik sayesinde tüm ihtiyaçlarınızı karşılayan bir model bulabileceksiniz. Güzel rattan tarzı tencere uygun fiyatlarla satın alın ve bugün hala ev tasarımınızı değiştirin!