Підкатегорії

Фільтри продуктів

Ціна

Горщики, що імітують ротанг

Горщики в стилі ротанга поєднують природний вигляд з піднесеною елегантністю. Ротанга, який іноді називають ротангом - це еластичний і легкий матеріал, який найчастіше використовується для плетених меблів. Його виграють із рослини Calamus rotang, також відомої як маніла або малака. Наш інтернет-магазин пропонує горщики та саджанці з синтетичного ротанга, надзвичайно міцного пластикового матеріалу, що нагадує природну ротанга. Цей матеріал значно перекреслює натуральну тканину міцністю і стійкістю до пошкоджень, а також з точки зору вицвітання під дією сонячних променів. Тому вона така популярна у виробництві садових меблів, балконних і терасових вазонів. З іншого боку, він виглядає так само естетично, як і природний ротанг, і не приносить пластику розуму.

Просто погляньте, якими красивими можуть бути наші саджанці та горщики у стилі ротанга! 19-сантиметровий квадратний горщик "Juka" в білому, бежевому, мока-коричневому або графіто-сірому кольорі додасть додатковий удар рослинам, які прикрашають вашу вітальню або спальню. Ви також можете замовити більші, 25, 30 і 40-сантиметрові моделі, але якщо ви полюєте на високу, струнку саджалку для вітальні або тераси, високий, квадратний горщик «Finezja» зі вставкою, що захищає коріння рослин від заболочення, задовольнить ваші потреби. Якщо вам потрібна приваблива ємність для вирощування балконних квітів, для цієї мети нічого кращого не може бути, ніж смачний, чудовий садівник для квітів "Вербена" - особливо, якщо ви поєднаєте його з відповідним невеликим саджальником "Бегонія", розміщеним на балконних перилах замість звичайні балконні ящики. Перевірте таку можливість!

Горщики та саджанці, що нагадують ротанга, ідеально підходять для різних видів оформлення інтер’єру. Вони підходять до сучасного, етнічного та рустичного стилів. У нашому інтернет-магазині ми зібрали найкрасивіші горщики з синтетичного ротанга в елегантних, модних кольорах. Завдяки цій різноманітності ви зможете знайти модель, яка відповідає всім вашим вимогам. Придбайте гарні горщики в стилі ротанга за доступними цінами та змініть дизайн будинку ще сьогодні!