• 149.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi
    jums ir nepieciešams izvietot minimālo pasūtījumu

Rattan atdarinošie podi

Rotangpalmas stila podi apvieno dabisku izskatu ar cildenu eleganci. Rattan, ko dažreiz sauc par rotang, ir elastīgs un viegls materiāls, ko visbiežāk izmanto pītajām mēbelēm. Tas tiek iegūts no Calamus rotang auga, kas pazīstams arī kā manila vai malaka. Mūsu tiešsaistes veikalā tiek piedāvāti podi un stādītāji, kas izgatavoti no sintētiskas rotangpalmas - īpaši izturīga plastmasas materiāla, kas atgādina dabisko rotangpalmu. Šis materiāls ievērojami pārspēj dabisko audumu ar izturību un izturību pret bojājumiem, kā arī izbalēšanas ziņā saules gaismas iedarbībā. Tāpēc tas ir tik populārs dārza mēbeļu, balkona un terases podiņu ražošanā. No otras puses, tas izskatās tikpat estētiski kā dabiskais rotang un nerada prātā plastmasu.

Paskatieties, cik skaisti var būt mūsu rotangpalmas stila stādītāji un podi! 19 cm garais kvadrātveida “Juka” pods baltā, smilškrāsā, mokoši brūnā vai grafīta pelēkā krāsā papildinās augus, kas rotā jūsu viesistabu vai guļamistabu. Jums vajadzētu apsvērt arī lielāku, 25, 30 un 40 cm modeļu pasūtīšanu, bet, ja meklējat dzīvu istabu vai terasi ar augstu, tievu stādītāju, tad augsts, kvadrātveida “Finezja” pods ar ieliktni aizsargā augu saknes. no ūdens aizsērēšanas apmierinās jūsu vajadzības. Ja jums ir nepieciešams pievilcīgs konteiners balkona ziedu audzēšanai, nekas tam labākam nevarētu būt gaumīgais, brīnišķīgais “Werbena” ziedu stādītājs - it īpaši, ja jūs to apvienojat ar atbilstošu mazo “Begonia” stādītāju, kas novietots uz balkona margām, nevis parastās balkona kastes. Apskatiet šo iespēju!

Rattan atgādinošie podi un stādītāji ir lieliski piemēroti dažāda veida interjera iekārtošanai. Tie atbilst moderniem, etniskiem un zemnieciskiem stiliem. Mēs savā tiešsaistes veikalā esam savākuši skaistākos podus, kas izgatavoti no sintētiskas rotangpalmas elegantās, kādreiz modernās krāsās. Pateicoties šai daudzveidībai, jūs varēsit atrast modeli, kas atbilst visām jūsu prasībām. Iegādājieties skaistus rotangpalmas stila podus par pieņemamām cenām un mainiet mājas dizainu vēl šodien!

-10%
17.94 19.93
Akcijabeidzas