• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Rattan atdarinošie podi

Rattan atdarinošie podi apvieno dabarąlį ir išskirtinę eleganciją. Ratanas, kartais vadinamas rotangu, yra elastingas ir lengvas medžiaga, dažniausiai naudojama pintinių baldų gamybai. Jis gaunamas iš Calamus Rotang augalo, taip pat žinomo kaip Manila ar Malakka. Mūsų internetinė parduotuvė siūlo gėlių podus ir vazonus, pagamintus iš sintetinio ratano, itin tvirto plastikinio medžiagos, kuri atrodo kaip natūralus ratanas. Ši medžiaga žymiai lenkia natūralų audinį ilgaamžiškumu, atsparumu pažeidimams ir išlieka spalvinga saulės spinduliams. Dėl šios priežasties ji yra tokia populiaru sodo baldų ir balkonų bei terasų podų gamyboje. Kita vertus, ji atrodo taip pat estetiškai kaip natūralus ratanas ir nesukuria asociacijų su plastiku.

Tiesiog pažvelkite, kaip gražūs mūsų rattan atdarinošie vazonai ir podai gali būti! 19 cm kvadratinė "Juka" puodas balto, beži, mokka rudo ar grafio pilkoje spalvoje suteiks papildomą įspūdį augalams, kurie puošia jūsų svetainę ar miegamąjį. Taip pat apsvarstykite didesnių modelių, 25, 30 ir 40 cm, užsakymą. Jei ieškote aukšto, plono vazono jūsų svetainei ar terasai, aukštas, kvadratinis "Finezja" puodas su įterptiniu, kuris apsaugo augalo šaknis nuo perteklinio drėgnumo, patenkins jūsų poreikius. Jei jums reikia trauklios talpos balkono gėlėms auginti, nieko geriau šiam tikslui netinkama nei skoningas ir nuostabus "Werbena" gėlių puodas - ypač jei jį sujungsite su atitinkančiu "Begonia" gėlių puodeliu, kurį padėsite ant balkono balustrados vietoje įprastų balkoninių dėžučių. Patikrinkite šią galimybę!

Rattan atdarinošie vazonai ir podai puikiai tinka įvairioms vidaus interjero kompozicijoms. Jie tinka moderniam, etniniam ir rustikaliems stiliams. Mes esame surinkę gražiausius podus, pagamintus iš sintetinio rattano, elegantiškomis ir visada madingomis spalvomis, mūsų internetinėje parduotuvėje. Dėl šios įvairovės jūs tikrai galėsite rasti modelį, kuris atitinka visus jūsų reikalavimus. Įsigykite gražius rattan atdarinošius podus prieinamomis kainomis ir šiandien pakeiskite savo namų dizainą!