• 149.00 Tasuta saatmiseks
    peate paigutama minimaalse tellimuse

Rattani jäljendavad potid

Rattan-stiilis potid ühendavad loodusliku ilme ja üleva elegantsi. Rattan, mida mõnikord nimetatakse ka rotangiks, on elastne ja kerge materjal, mida kasutatakse kõige sagedamini vitstest mööbli jaoks. See on saadud Calamus rotangi taimest, tuntud ka kui manila või malaka. Meie veebipood pakub sünteetilisest rotangist, looduslikult rotangist meenutavast plastmaterjalist potte ja istutusmasinaid. See materjal ületab loodusliku kanga vastupidavuse ja kahjustuste vastupidavuse, aga ka päikesevalguse käes tuhmumise osas. Seetõttu on see aiamööbli ning rõdu- ja terrassipottide tootmisel nii populaarne. Teisest küljest näeb see välja sama esteetiline kui looduslik rotang ja ei too plasti meelde.

Vaadake vaid pilk, kui ilusad võivad olla meie rotangise stiilis istutajad ja potid! 19-sentimeetrine ruudukujuline Juka pott valges, beežis, mokkapruunis või grafiithallis värvitoonis annab teie elutuba või magamistuba kaunistavatele taimedele täiendava löögi. Peaksite kaaluma ka suuremate, 25, 30 ja 40 cm pikkuste mudelite tellimist, kuid kui jahite elutoa või terrassi jaoks pikka, saledat istandikku, on kõrge, ruudukujuline “Finezja” pott taimede juuri kaitsva istmega alates veetõmmisest, rahuldab teie vajadused. Kui vajate rõdulillede kasvatamiseks atraktiivset konteinerit, ei saa midagi paremat sellel otstarbel olla kui maitsekas ja imekaunis Werbena lilleistik - eriti kui ühendada see sobiva, väikese Begonia istutusmasinaga, mis asetatakse rõdupiirdele, mitte tavalised rõdukastid. Vaadake seda võimalust!

Rattani meenutavad potid ja istutusmasinad sobivad suurepäraselt mitmesugusteks sisekujundusteks. Need sobivad kaasaegsete, etniliste ja maalähedaste stiilidega. Oleme oma veebipoes kokku kogunud kaunimad potid, mis on valmistatud sünteetilisest rotangist elegantsetes, alati moes värvides. Tänu sellele mitmekesisusele saate leida mudeli, mis vastab kõigile teie nõudmistele. Ostke taskukohaste hindadega ilusad rotangist stiilis potid ja muutke oma kodukujundust veel täna!