• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Rattani jäljendavad potid

Rattani jäljendavad potid ühendavad loodusliku välimuse ülima elegantsiga. Rattan, mida mõnikord nimetatakse ka rotangiks, on elastne ja kerge materjal, mida kõige sagedamini kasutatakse punutud mööbli valmistamiseks. See saadakse Calamus Rotang taimega, mida tuntakse ka Manila või Malacca nime all. Meie veebipood pakub sünteetilisest rattanist valmistatud potte ja lillepotte, mis on äärmiselt vastupidav plastmaterjal, mis sarnaneb looduslikule rattanile. See materjal ületab oluliselt loodusliku kangast vastupidavuse, kahjustuste vastupanuvõime ja päikesevalguse käes tuhmumise osas. Seetõttu on see nii populaarne aia- ja rõdumööbli ning lillepottide valmistamisel. Teisalt näeb see välja sama esteetiline kui looduslik rotang ega tekita plastikut meelde.

Vaadake lihtsalt, kui kaunid võivad olla meie rattani jäljendavad lillepotid ja potid! 19 cm ruudukujuline "Juka" pott valges, beežis, mokka-pruunis või grafiidihallis värvitoonis lisab ekstra võlu taimedele, mis kaunistavad teie elutuba või magamistuba. Kaaluge ka suuremate mudelite tellimist - 25, 30 ja 40 cm. Kui otsite elutuppa või terrassile kõrget, saledat lillepotti, rahuldab kõrgem, ruudukujuline "Finezja" pott sisestusega, mis kaitseb taimejuuri üleujutuste eest, teie vajadused. Kui vajate atraktiivset konteinerit rõdulillede kasvatamiseks, pole selleks otstarbeks paremat valikut kui maitsekas ja imeline "Werbena" lillepott - eriti kui ühendate selle sobiva väikese "Begonia" lillepotiga, mis asetatakse rõdu piirdele tavaliste rõdukastide asemel. Vaadake seda võimalust!

Rattani jäljendavad potid ja lillepotid sobivad suurepäraselt erinevat tüüpi sisekujunduste jaoks. Need sobivad nii kaasaegsetele, etnilistele kui ka maalähedastele stiilidele. Oleme oma veebipoes kogunud kõige kaunimad sünteetilisest rattanist valmistatud potid elegantsetes ja alati moes värvitoonides. Tänu sellele mitmekesisusele leiate kindlasti mudeli, mis vastab kõigile teie nõudmistele. Ostke kaunid rattani jäljendavad potid taskukohaste hindadega ja muutke täna oma kodukujundust!