• 149.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą
    jums reikia pateikti minimalų užsakymą

Rotango imitaciniai puodai

Rotango stiliaus puodai sujungia natūralų vaizdą su pakylėta elegancija. Rattan, kartais vadinamas rotang, yra elastinga ir lengva medžiaga, dažniausiai naudojama pinti baldai. Jis išgaunamas iš Calamus rotang augalo, dar žinomo kaip manila ar malaka. Mūsų internetinėje parduotuvėje yra puodai ir daigai, pagaminti iš sintetinio rotango, iš ypač patvarios plastikinės medžiagos, primenančios natūralų rotango. Ši medžiaga žymiai pralenkia natūralų audinį, pasižymi ilgaamžiškumu ir atsparumu pažeidimams, taip pat saulės spindulių išblukimu. Todėl jis yra toks populiarus gaminant sodo baldus, balkonų ir terasų vazonus. Kita vertus, jis atrodo taip pat estetiškai, kaip ir natūralus rotangas, ir neprimena plastiko.

Tiesiog pažvelkite, kokie gražūs gali būti mūsų rotango stiliaus sodinukai ir vazonai! 19 cm dydžio kvadratinis „Juka“ vazonėlis, baltas, smėlio, rudos arba pilkos spalvos grafito spalvos, suteiks papildomą įspūdį augalams, puošiantiems jūsų kambarį ar miegamąjį. Taip pat turėtumėte apsvarstyti galimybę užsisakyti didesnius, 25, 30 ir 40 cm modelius, tačiau jei medžiojate aukštą, liekną plantaciją gyvenamajam kambariui ar terasai, tai aukštas, kvadratinis „Finezja“ puodas su įdėklu, saugančiu augalų šaknis. nuo vandens nutekėjimo patenkins jūsų poreikius. Jei jums reikia patrauklaus konteinerio balkono gėlėms auginti, tuo tikslu niekas negali būti geriau nei skoningas, nuostabus „Werbena“ gėlių sodintuvas - ypač jei derinate jį su tinkamu mažu „Begonia“ sodinuku, pastatytu ant balkono turėklų, o ne įprastos balkono dėžutės. Patikrinkite šią galimybę!

Rattaną primenantys vazonai ir sodinukai puikiai tinka įvairiems interjero komponentams. Jie atitinka modernų, etninį ir kaimišką stilių. Savo internetinėje parduotuvėje mes surinkome gražiausių puodų, pagamintų iš sintetinio rotango, elegantiškų, visada madingų spalvų. Dėl šios įvairovės galėsite rasti modelį, kuris atitiktų visus jūsų reikalavimus. Įsigykite gražius rotango stiliaus puodus už prieinamą kainą ir pakeiskite savo namų dizainą dar šiandien!