• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Rotango imitaciniai puodai

Rotango imitaciniai puodai sujungia natūralų išvaizdą su ypatingu elegancija. Rotangas, kartais vadinamas ir rotangu, yra elastingas ir lengvas medžiaga, dažniausiai naudojama pintinio baldų gamybai. Jis gaunamas iš Calamus Rotang augalo, taip pat žinomo kaip Manila ar Malakka. Mūsų internetinė parduotuvė siūlo puodus ir gėlių žiemą, pagamintus iš sintetinio rotango, labai tvirto plastikinio medžiagos, kuris panašus į natūralų rotangą. Ši medžiaga žymiai pranoksta natūralų audinį dėl ilgaamžiškumo, atsparumo pažeidimams ir atsparumo saulės spinduliams. Dėl to ji yra tokia populiari gamintojams gaminti sodo baldams bei balkono ir terasos puodams. Kita vertus, ji atrodo lygiai tokia estetiška kaip natūralus rotangas ir neatverčia minties plastikui.

Tiesiog pažiūrėkite, kokiai gražiems mūsų rotango imitaciniai puodai gali būti! 19 cm kvadratinis "Juka" puodas balto, beždžio, mokka rudo ar grafīto pilkoje spalvoje pridės papildomą žavesį augalams, kurie puošia jūsų svetainę ar miegamąjį. Taip pat apsvarstykite didesnių modelių, 25, 30 ir 40 cm, užsakymą. Jei ieškote aukšto, plono žiemą savo svetainei ar terasai, aukštas, kvadratinis "Finezja" puodas su įdėklu, apsaugančiu augalo šaknis nuo permirkimo, patenkins jūsų poreikius. Jei jums reikia patrauklaus indo balkono gėlėms auginti, nieko negalima įsivaizduoti geresnio nei skoningas ir nuostabus "Werbena" gėlių puodas - ypač jei jį derinsite su atitinkamu "Begonia" gėlių puodeliu, pastatytu ant balkono balustrados vietoje įprastų balkoninių dėžučių. Patikrinkite šią galimybę!

Rotango imitaciniai puodai puikiai tinka įvairiems vidaus interjero stiliams. Jie tinka moderniam, etniniui ir rustikaliems stiliams. Mūsų internetinėje parduotuvėje surinkome gražiausius puodus, pagamintus iš sintetinio rotango, elegantiškomis ir visada madingomis spalvomis. Dėl šios įvairovės tikrai rasite modelį, kuris atitiks visus jūsų poreikius. Įsigykite gražius rotango imitaciniais puodus prieinamomis kainomis ir šiandien pakeiskite savo namų dizainą!