Підкатегорії

Фільтри продуктів

Ціна

Горщикові вставки

Вставки для горщиків значно полегшують правильний догляд за домашніми та балконними рослинами, особливо чутливими до надмірної вологості та заболочення. Прості в чищенні, міцні пластикові контейнери - це розумний спосіб уникнути зростаючих помилок, які часом робить кожен садівник та виробник. Цей розділ охоплює чудові міцні горщики із вставками. Все, що вам потрібно зробити, - це вибрати модель, яка підійде до вашої вітальні.

Але навіщо вам купувати горщик із вставкою в першу чергу? Такий контейнер для вирощування рослин захищає рослини від заболочення. Між вставкою та основою горщика є порожнистий простір, де збирається надлишок води. Таким чином коріння рослини не занурюються у воду, що може негативно вплинути на самопочуття рослини, і вам не доведеться турбуватися про те, щоб вилити воду з блюдця і не очистити її після кожного поливу. Вода, що випаровується з дна горщика, допомагає довше зберігати належну вологість ґрунту. Як бачите, горщикові вставки приносять багато переваг столу!

Декоративні горщики "Маката" із вставками чекають на наш вибір. Привабливий плетений візерунок на поверхні цих контейнерів у поєднанні з вишуканими кольорами (світло-сірий, сіро-бежевий, білий, кафе-латте) роблять представлені тут горщики зі смачним оформленням інтер’єру. Погляньте на наші гладкі круглі горщики «Вулкано» із вставками. Вони ідеально підходять для використання на терасі та балконі. Якщо вам подобаються яскраві, насичені кольори, круглий горщик «Ібіца» із вставкою - це правильний вибір. Замовте бірюзову або чорнично-фіолетову модель, щоб підбадьорити і освіжити інтер’єр. Це далеко не все, що ми пропонуємо. Ми постійно працюємо над розширенням асортименту стильними та функціональними горщиками зі вставками. Слідкуйте за нагодами, скористайтеся спеціальними пропозиціями та продажами та замовляйте найкращі вставки для горщиків, доступні на ринку, за дивно доступними цінами. Ви завжди раді в нашому садовому магазині!

У цій категорії немає товарів