• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Poti lisad

Poti lisad oluliselt hõlbustavad kodu- ja rõdutaimede hoolitsust, eriti neid, mis on tundlikud liigse niiskuse ja vee kogunemise suhtes. Need kergesti puhastatavad, vastupidavad plastikust mahutid on nutikas valik, et vältida tavalisi vigu, mida iga aednik ja kasvataja võib teha. Selles kategoorias esitatakse teile suurepäraseid, tugevaid potte sisestustega. Lihtsalt valige mudel, mis sobib teie elutuppa kõige paremini!

Aga miks peaksite üldse potte sisestustega ostma? Sellised taimede kasvatamise anumad kaitsevad teie taimi üleujutuse eest, sest sisestuse ja poti põhja vahel on tühi ruum, kuhu liigne vesi koguneb. See disain tagab, et taimede juured ei ole vees, mis võib negatiivselt mõjutada taime tervist. Te ei pea muretsema vee tühjendamise pärast alustassist ega selle puhastamise pärast pärast iga kastmist. Poti põhjast aurustuv vesi aitab säilitada sobivat mulla niiskust pikema aja vältel, näidates sellega poti lisade mitmeid eeliseid!

Meie kollektsioonis ootavad teid dekoratiivsed “Makata” potid sisestustega. Need anumate peal olevad atraktiivsed korvmustrid, kombineerituna elegantsete värvidega (helehall, hall-beež, valge, kohv piimaga), muudavad siin esitatavad potid stiilseks sisekujunduselemendiks. Kui vajate terrassi ja rõdu jaoks sobilikke potte, vaadake meie siledaid, ümmargusi “Vulcano” potte sisestustega. Kui eelistate erksaid, küllastunud värve, on “Ibiza” ümmargune pott sisestusega just teie jaoks. Tellige türkiissinine või mustikapunane mudel, et oma interjööri värskendada ja elavdada. Kuid see pole veel kõik, mida meil on pakkuda! Me laiendame pidevalt oma tootevalikut stiilsete ja funktsionaalsete pottega sisestustega. Püsige lainel, ärge jääge maha meie eripakkumistest ja allahindlustest ning tellige parimad poti lisad turul üllatavalt soodsate hindadega. Te olete alati teretulnud meie aiapoodi!