• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Poti lisad

Potiümbrised hõlbustavad märkimisväärselt kodu- ja rõdutaimede hooldamist, eriti neid, mis on tundlikud liigse niiskuse ja vettinemise vastu. Kergesti puhastatavad vastupidavad plastmahutid pakuvad nutikat viisi kasvavate vigade vältimiseks, mida mõnikord teevad kõik aednikud ja kasvatajad. See jaotis hõlmab suurepäraseid, kindla sisuga potte. Kõik, mida peate tegema, on valida mudel, mis sobiks teie elutuppa.

Kuid miks peaksite kõigepealt ostma potti koos insuldiga? Seda tüüpi taimekasvatusmahuti kaitseb taimi kastmise eest. Plaadi ja poti aluse vahel on õõnes ruum, kuhu liigvesi koguneb. Nii ei kasva taime juured vette kastetud, mis võib taime heaolu negatiivselt mõjutada, ja te ei pea muretsema, et valage vesi alustassilt ega puhasta seda pärast iga kastmist. Poti põhjast aurustuv vesi aitab pikemat aega säilitada korralikku pinnase niiskust. Nagu näete, toovad pottiümbrised lauale palju eeliseid!

Dekoratiivsed „Makata“ potid koos insertidega ootavad teid meie valikus. Nende konteinerite pinnal olev atraktiivne vitstest muster koos elegantsete värvidega (helehall, halli-beež, valge, cafe latte) muudavad siin esitatud potid maitsvaks sisekujunduseks. Heitke pilk meie siledatele ümaratele sisemistele pottidele “Vulcano”. Need sobivad suurepäraselt kasutamiseks nii terrassil kui ka rõdul. Kui teile meeldivad erksad, küllastunud värvid, on ümar pott “Ibiza” koos sisuga õige valik. Interjööri rõõmustamiseks ja värskendamiseks telli türkiissinine või mustika-lilla mudel. See pole kaugeltki kõik, mida me pakume. Töötame pidevalt oma sortimendi laiendamise poole stiilsete ja funktsionaalsete pottidega pottidega. Hoidke end kursis, kasutage eripakkumisi ja müüki ning tellige turul pakutavad parimad potitäpsed üllatavalt taskukohaste hindadega. Olete alati oodatud meie aiapoodi!