• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Pot ieliktņi

Pot ieliktņi ievērojami atvieglo mājas un balkona augu kopšanu, īpaši tiem, kas jūtīgi pret pārmērīgu mitrumu un apūdeņošanu. Šie izturīgi un viegli tīrāmi plastmasas trauki ir gudra izvēle, lai izvairītos no kļūdām, kuras katrs dārznieks un audzētājs reizēm pieļauj. Šajā kategorijā piedāvāti skaisti, izturīgi podi ar ieliktņiem. Vienkārši izvēlieties modeli, kas vislabāk iederēsies jūsu viesistabā!

Bet kāpēc jūs vispār vēlaties iegādāties podu ar ieliktņiem? Šis audzēšanas trauku veids aizsargā augus no apūdeņošanas, jo starp ieliktni un poda pamatni ir tukša vieta, kur var uzkrāties liekais ūdens. Tas nodrošina, ka augu saknes nav ūdenī, kas var negatīvi ietekmēt augu veselību. Jums nav jāuztraucas par ūdens iztukšošanu no paklājiņa vai tīrīšanu pēc katras laistīšanas. No poda apakšas iztvaicējošais ūdens ilgāk uztur pareizu augsnes mitrumu, parādot pot ieliktņu daudzās priekšrocības!

Mūsu piedāvājumā jūs varat atrast dekoratīvus “Makata” podus ar ieliktņiem. Pievilcīgs pinumu raksts uz šo trauku virsmas, apvienots ar elegantām krāsām (gaiši pelēka, pelēcīgi-beža, balta, kafijas ar pienu), padara šos podus par gaumīgu interjera dekorāciju. Apskatiet mūsu gludos, apaļos “Vulcano” podus ar ieliktņiem, kas lieliski piemēroti terases un balkona lietošanai. Ja jums patīk spilgtas, piesātinātas krāsas, apaļais “Ibiza” pods ar ieliktni ir pareizā izvēle. Pasūtiet tirkīza vai zilganzaļi-zilu modeli, lai atspirdzinātu un atdzīvinātu savu interjeru. Bet tas nav viss, ko mēs piedāvājam! Mēs nepārtraukti paplašinām mūsu klāstu ar stilīgiem un funkcionaliem podiem ar ieliktņiem. Sekojiet līdzi mūsu īpašajiem piedāvājumiem un izpārdošanām, un pasūtiet labākos pot ieliktņus par pārsteidzoši pieņemamām cenām. Jūs vienmēr esat laipni gaidīti mūsu dārza veikalā!