• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Pot ieliktņi

Podu ieliktņi ievērojami atvieglo mājas un balkona augu, īpaši to, kas jutīgi pret pārmērīgu mitrumu un ūdens aizsērēšanu, pareizu kopšanu. Viegli tīrāmi, izturīgi plastmasas konteineri ir gudrs veids, kā izvairīties no kļūdām, kuras dažreiz dara katrs dārznieks un audzētājs. Šajā sadaļā ietverti krāšņi, cieti podi ar ieliktņiem. Viss, kas jums jādara, ir izvēlēties modeli, kas derētu jūsu viesistabai.

Bet kāpēc vispirms vajadzētu iegādāties podu ar ieliktni? Šāda veida augu audzēšanas trauks aizsargā augus no aizsērēšanas. Starp ieliktni un poda pamatni, kurā uzkrājas liekais ūdens, ir doba vieta. Tādā veidā augu saknes neaug iegremdētas ūdenī, kas varētu negatīvi ietekmēt auga labsajūtu, un jums nav jāuztraucas par ūdens izliešanu no apakštase, kā arī tas nav jātīra pēc katras laistīšanas. Ūdens, kas iztvaiko no poda apakšas, ilgāk uztur pareizu augsnes mitrumu. Kā redzat, podu ieliktņi galdā sniedz daudz priekšrocību!

Dekoratīvie “Makata” podi ar ieliktņiem gaida jūs mūsu atlasē. Pievilcīgais klūgu raksts uz šo trauku virsmas, apvienojumā ar elegantām krāsām (gaiši pelēka, pelēki-smilškrāsas, balta, cafe latte), padara šeit piedāvātos podus par gaumīgu iekšējo apdari. Apskatiet mūsu gludos, apaļos “Vulcano” podus ar ieliktņiem. Tie ir lieliski piemēroti izmantošanai terasē un balkonā. Ja jums patīk spilgtas, piesātinātas krāsas, “Ibiza” apaļais pods ar ieliktni ir pareizā izvēle. Lai uzmundrinātu un atsvaidzinātu jūsu interjeru, pasūtiet tirkīza vai melleņu-purpursarkanā modeli. Tas nebūt nav viss, ko mēs piedāvājam. Mēs nepārtraukti strādājam pie tā, lai paplašinātu savu sortimentu ar stilīgiem un funkcionāliem podiem ar ieliktņiem. Sekojiet līdzi, izmantojiet īpašos piedāvājumus un pārdošanas iespējas un pasūtiet labākos podiņu ieliktņus, kas pieejami tirgū par pārsteidzoši pieņemamām cenām. Jūs vienmēr esat laipni gaidīti mūsu dārza veikalā!