Tencere ekleri

Saksı ekleri, özellikle aşırı neme ve su basmasına duyarlı olanlar olmak üzere ev ve balkon bitkilerinin uygun bakımını önemli ölçüde kolaylaştırır. Kolay temizlenebilir, dayanıklı plastik kaplar, her bahçıvan ve yetiştiricinin bazen yaptığı hatalardan kaçınmak için akıllı bir yol sağlar. Bu bölüm, ekleri olan muhteşem, sağlam kapları kapsar. Tek yapmanız gereken oturma odanıza uyacak modeli seçmek.

Ama neden ilk etapta bir tencere satın almalısınız? Bu tür bir bitki yetiştirme kabı, bitkileri su basmasından korur. Ek parça ve tencere tabanı arasında, topladığım fazla suyun bulunduğu boşluk var. Bu şekilde bitki kökleri suya batırılmaz Suya, bitkinin refahını olumsuz yönde etkileyebilecek olan şey vardır ve suyu tabağından boşaltmak veya her sulamadan sonra temizlemek konusunda endişelenmenize gerek yoktur. Tencerenin dibinden buharlaşan su, toprak neminin daha uzun süre korunmasına yardımcı olur. Gördüğünüz gibi, tencere ekleri masaya bolca avantaj getiriyor!

Ek parçalara sahip süs “Makata” saksıları seçimimizde sizi bekliyor. Bu kapların yüzeyindeki çekici hasır desen, zarif renkler (açık gri, gri-bej, beyaz, kafe latte) ile birlikte, burada sunulan kapları zevkli bir iç dekorasyon haline getiriyor. Ekleri olan pürüzsüz, yuvarlak "Vulcano" saksılarımıza bir göz atın. Teras ve balkon kullanımı için mükemmel bir seçimdir. Canlı, doygun renkleri seviyorsanız, eki olan “Ibiza” yuvarlak kap doğru seçimdir. İç mekanlarınızı neşelendirmek ve yenilemek için turkuaz veya yaban mersini-mor modelini sipariş edin. Bu bizim sunduğumuz kadar değil. Ek parçalara sahip şık ve fonksiyonel kaplar ile ürün yelpazemizi genişletmek için sürekli çalışıyoruz. Bizi izlemeye devam edin, özel tekliflerden ve satışlardan yararlanın ve piyasadaki en iyi tencere eklerini şaşırtıcı derecede uygun fiyatlarla sipariş edin. Bahçe mağazamıza her zaman açığız!

Bu kategoride henüz bir ürün bulunmuyor