• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Puodo intarpai

Puodų įdėklai žymiai palengvina tinkamą naminių ir balkoninių augalų priežiūrą, ypač tų, kurie jautrūs drėgmės pertekliui ir vandens nutekėjimui. Lengvai valomos, tvirtos plastikinės taros yra protingas būdas išvengti didėjančių klaidų, kurias kartais daro kiekvienas sodininkas ir augintojas. Šis skyrius apima nuostabius, tvirtus vazonėlius su įdėklais. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pasirinkti modelį, kuris tiktų jūsų gyvenamajame kambaryje.

Bet kodėl pirmiausia turėtumėte nusipirkti puodą su įdėklu? Tokio tipo augalų auginimo konteineris apsaugo augalus nuo užsikimšimo. Tarp įdėklo ir puodo pagrindo yra tuščiaviduris tarpas, kuriame kaupiasi vandens perteklius. Tokiu būdu augalų šaknys neauga panardintos į vandenį, o tai gali neigiamai paveikti augalo savijautą. Nereikia jaudintis nei išpilant vandens iš lėkštės, nei valyti po kiekvieno laistymo. Iš puodo dugno garuojantis vanduo padeda ilgiau išlaikyti tinkamą dirvožemio drėgmę. Kaip matote, puodų įdėklai suteikia daug privalumų stalui!

Dekoratyvūs „Makata“ puodai su įdėklais jūsų laukia. Šių talpyklų paviršiuje esantis patrauklus pinti dirbiniai kartu su elegantiškomis spalvomis (šviesiai pilka, pilka smėlio spalva, balta, „cafe latte“) daro čia pateiktus vazonus skoningu interjero dekoravimu. Pažvelkite į mūsų sklandžius, apvalius „Vulcano“ vazonėlius su įdėklais. Jie puikiai tinka naudoti terasoje ir balkone. Jei jums patinka ryškios, sočios spalvos, „Ibiza“ apvalus puodas su įdėklu yra tinkamas pasirinkimas. Norėdami nudžiuginti ir atnaujinti savo interjerą, užsisakykite turkio ar mėlynių-violetinės spalvos modelį. Tai dar ne viskas, ką mes siūlome. Nuolat dirbame plečiant asortimentą su stilingais ir funkcionaliais puodais su įdėklais. Stebėkite, pasinaudokite ypatingais pasiūlymais ir išpardavimais bei užsisakykite geriausius puodų intarpus, kuriuos galima rasti rinkoje už stebėtinai prieinamas kainas. Jūs visada laukiami mūsų sodo parduotuvėje!

Apvalus puodo įdėklas - 15 cm dydžio puodams - baltas - -10%
2.67 2.97
Pasiūlymas baigiasi
Apvalus puodo įdėklas - 15 cm dydžio vazonams - mėlynių violetinė - -10%
2.67 2.97
Pasiūlymas baigiasi
Apvalus puodo įdėklas - 20 cm dydžio puodams - smėlio spalvos (kavinė latte) - -10%
4.11 4.56
Pasiūlymas baigiasi
Apvalus puodo įdėklas - 20 cm dydžio puodams - baltas - -10%
4.11 4.56
Pasiūlymas baigiasi
Apvalus puodo įdėklas - 20 cm dydžio puodams - juodas - -10%
4.11 4.56
Pasiūlymas baigiasi
Apvalus puodo įdėklas - 20 cm dydžio puodams - pistacijų žalia - -10%
4.11 4.56
Pasiūlymas baigiasi
Apvalus puodo įdėklas - 20 cm dydžio vazonams - mėlynių violetinė - -10%
4.11 4.56
Pasiūlymas baigiasi
„Iwko“ juodi įdėklai 30 cm pločio vazonams - -10%
4.60 5.11
Pasiūlymas baigiasi
Sieninis kokoso pluošto kilimėlis krepšiams kabinti 40 cm - -10%
14.39 15.99
Pasiūlymas baigiasi