• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Puodo intarpai

Puodo intarpai reikšmingai palengvina namų ir balkoninių augalų priežiūrą, ypač tų, kurie yra jautrūs per dideliam drėgnumui ir perlaistymui. Šie lengvai valomi, atsparūs plastikiniai indai - protingas pasirinkimas, leidžiantis išvengti klaidų, kurias kartais padaro kiekvienas sodininkas ar augintojas. Šioje kategorijoje pateikiami puikūs, tvirti puodai su intarpais. Tiesiog pasirinkite modelį, kuris geriausiai tinka jūsų svetainei!

Bet kodėl turėtumėte investuoti į puodus su intarpais? Šie augalų auginimo indai apsaugo jūsų augalus nuo perlaistymo, nes tarp įterpimo ir puodo dugno yra tuščia erdvė, kurioje gali kauptis perteklinis vanduo. Tai užtikrina, kad augalo šaknys nėra panardintos į vandenį, kas gali neigiamai paveikti augalo sveikatą. Jums nereikia rūpintis vandeniu iš padėklo ar valyti jį po kiekvieno laistymo. Vanduo, garuojantis iš puodo dugno, ilgiau išlaiko tinkamą dirvožemio drėgmę, tai rodo, kokie daug puodo intarpai turi pranašumų!

Mūsų kolekcijoje yra dekoratyvinių „Makata“ puodų su intarpais. Patrauklus pintas raštas šių konteinerių paviršiuje, derinamas su elegantiškomis spalvomis (šviesiai pilka, pilkai-beižinė, balta, kavos su pienu), suteikia šiems puodams skoningą interjero dekoraciją. Peržiūrėkite mūsų lygias, apvalias „Vulcano“ puodus su intarpais, kurie puikiai tinka terasai ir balkonui. Jei mėgstate ryškias, sodrias spalvas, „Ibiza“ apvalus puodas su įterpiu yra tinkamas pasirinkimas. Užsisakykite turkio ar mėlynai-violetinį modelį, kad atgaivintumėte savo interjerą. Tačiau tai ne viskas, ką mes siūlome! Nuolat plečiame savo asortimentą stilingais ir funkcionaliais puodais su intarpais. Sekite mus, pasinaudokite specialiais pasiūlymais ir nuolaidomis ir užsisakykite geriausius puodo intarpus rinkoje už prieinamą kainą. Jūs visada esate laukiami mūsų sodininkų parduotuvėje!