• 149.00 Ak chcete získať nárok na dopravu zdarma
    musíte zadať minimálnu objednávku

Menšie ručné náradie

Malé ručné náradie sa ukázalo byť nevyhnutné po celú sezónu. Tieto doplnky sú nevyhnutné pri výsadbe a výsadbe sadeníc, zaručujú presnosť pri úprave okrajov na jar, odstraňovaní sušených listov z ťažko prístupných miest, ako aj pri obťažovaní a burení husto vysadených okrajov. Spoľahlivé a odolné ručné náradie je v našej záhradnej predajni dostupné za konkurencieschopné ceny!

Hrablice, hladičky, vidličky na burinu - všetky sa hodia pri vykonávaní presných opatrení na starostlivosť o rastliny domov, balkónov a záhrad. Všetky tieto doplnky nájdete v tejto podkategórii. Ak uvažujete o príprave pôdy na siatie, objednajte ručnú motyku PASTEL a kultivátor PASTEL od CELLFAST. Kúpte si škrabku / motyku QuikFit Double od spoločnosti Fiskars alebo 3-hrotový kultivátor a kultivátor / pazúry rovnakej série a budete ich môcť pripojiť k vymeniteľnej krátkej rukoväti QuikFit Fiskars 0,3 m. Tento a ďalšie hriadele je možné pripojiť a odinštalovať jedným kliknutím. Užitočné môže byť aj Miniseeder, ktorý zaisťuje presné siatie a zabraňuje strate drobných semien. Očakáva sa v blízkej budúcnosti presádzanie kvetín alebo sadeniec rastlinných rastlín? Kúpte si robustnú hladačku ERGO Úzka hladička od firmy CELLFAST, malú hladičku / mini rýč od firmy Robi alebo praktickú súpravu náradia Pricking out! Starostlivo navrhnuté a správne profilované malé ručné náradie vám umožní vykonávať vaše záhradné práce rýchlo, bez rizika poškodenia koreňov a bolesti zápästia. Uvoľňovanie a prevzdušňovanie pôdy, ako aj burina, tiež patria medzi dôležité opatrenia starostlivosti. V tomto úsilí vám pomôže tyrkysovo-čierny kultivátor / pazúry Nylon Greenmill pre ženy, malá vidlica s tromi hrotmi a plecová vidlička PASTEL, ktorá je k dispozícii za mimoriadne prijateľné ceny v našom záhradnom obchode. Prezrite si náš sortiment a presvedčte sa sami!

Využite dostupné možnosti doručenia a zistite, koľko by ste mohli ušetriť nákupom záhradných produktov v našom obchode. Nájdete tu produkty popredných výrobcov záhradnej techniky - CELLFAST, Greenmill a Fiskars, aby sme vymenovali aspoň niektoré - bez preplatku. Zaručená prémiová kvalita!

3.23
4.23
4.40
4.84
14.36