• 149.00 Ak chcete získať nárok na dopravu zdarma
    musíte zadať minimálnu objednávku

Sejačky, sadenice a dibble

Sejacie stroje, sejačky a sejačky sú sadiace a sejacie doplnky, ktoré uľahčujú a znižujú časovú náročnosť týchto činností. Stále ste ho nenašli? Je čas napraviť stratený čas - pozrieť sa na to, čo sme pre vás pripravili!

Stále uvažujete o zasiatí frustrujúcej a namáhavej úlohy? Za účelom urýchlenia práce a vykonania akcie presným a efektívnym spôsobom si kúpte sejačka Miniseeder alebo ručnú sejačku od Greenmill. Tieto cenovo dostupné zariadenia významne zvýšia vaše šance na rovnomerný vznik a chránia vás pred plytvaním hodnotnými semenami. Táto podkategória tiež ponúka funkčné rozmetadlá hnojív. Ručne ovládaný rozmetávač hnojív Handy Green od spoločnosti Substral sa hodí, keď budete práškové hnojivo nanášať na hranice, zeleninové záhony a sady. Tento ľahký a ľahko použiteľný nástroj vám umožňuje efektívne dávkovať a distribuovať optimálne dávky hnojív. 27-litrová záhradná sejačka Wheeled vám pomôže vysiať semená trávy. Tento všestranný produkt sa v zime zmení na funkčný nákladný automobil s pieskom a počas vegetačného obdobia môže pôsobiť aj ako veľkoplošný rozmetač hnojív. Vhodný sejač je najlepším priateľom záhradníka!

V našom záhradnom obchode na vás čaká široký a rozmanitý výber domácich a záhradných doplnkov a náradia. Sejacie stroje, sejacie stroje a dibble sú k dispozícii za konkurenčné ceny s rýchlym doručením domov tu. Neváhajte a využite našu ponuku!

3.16 3.51
Propagácia končí
Dibbler - R Digger - čierny - -10%
3.96 4.40
Propagácia končí
Praktický dibble - v rôznych farbách - -10%
4.30 4.78
Propagácia končí
Malý sadenice dibble - -10%
5.24 5.82
Propagácia končí
Uhlové dibble - -10%
5.78 6.43
Propagácia končí
Ručný sejač na semená a hnojivá - CELLFAST - -10%
32.20 35.77
Propagácia končí
Ručné rozmetadlo hnojív - Handy Green - Substral - -10%
46.61 51.79
Propagácia končí