• 149.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi
    jums ir nepieciešams izvietot minimālo pasūtījumu

Mazāki rokas darbarīki

Mazie rokas darbarīki izrādās nepieciešami visas sezonas garumā. Šie aksesuāri ir nepieciešami sējeņu izciršanas un stādīšanas laikā, tie garantē precizitāti robežu sakopšanas laikā pavasarī, žāvētu lapu noņemšanai no grūti pieejamām vietām, kā arī blīvi iestādīto robežu savākšanai un ravēšanai. Uzticami un izturīgi mazi rokas darbarīki mūsu dārza veikalā ir pieejami par konkurētspējīgām cenām!

Grābekļi, špakteļlāpstiņas, ravēšanas dakšas - tie visi noderēs, veicot precīzus mājas, balkona un dārza augu kopšanas pasākumus. Visi šie piederumi ir atrodami šajā apakškategorijā. Ja domājat par augsnes sagatavošanu sējai, pasūtiet PELLEL rokas kapli un PASTEL kultivatoru no CELLFAST. Iegādājieties QuikFit Double skrāpi / kapli no Fiskars vai 3-garu kultivatoru un tās pašas sērijas kultivatoru / spīles, un tos visus varēsit piestiprināt pie maināmā 0,3 m QuikFit Fiskars īsā roktura. Šo un citas vārpstas var piestiprināt un atinstalēt ar vienu klikšķi. Varētu noderēt arī Miniseeder, kas nodrošina precīzu sēšanu un neļauj pazaudēt sīkas sēklas. Vai tuvākajā laikā jūs gaida ziedu pārstādīšana vai dārzeņu stādu stādīšana? Pērciet izturīgo ERGO šauro špakteļlāpstiņu no CELLFAST, mazo lāpstiņu / mini lāpstu no Robi vai praktisko Pricking out rīku komplektu! Rūpīgi izstrādāti un pareizi profilēti mazi rokas darbarīki ļaus jums ātri veikt dārza darbus, neradot risku sabojāt saknes un plaukstas locītavas. Pie svarīgiem kopšanas pasākumiem pieder arī augsnes atslābināšana un aerēšana, kā arī ravēšana. Jums palīdzēs šajos centienos tirkīza-melns Greenmill Nylon kultivators / spīles sievietēm, maza 3-zaru ravēšanas dakša un PASTEL ravēšanas dakša, kas mūsu dārza veikalā ir pieejama par īpaši pieņemamām cenām. Pārlūkojiet mūsu sortimentu un pārliecinieties par sevi!

Izmantojiet pieejamās piegādes iespējas un noskaidrojiet, cik daudz jūs varētu ietaupīt, iegādājoties dārza produktus mūsu veikalā. Jūs atradīsit vadošo dārza tehnikas ražotāju produktus - CELLFAST, Greenmill un Fiskars, nosaucot tikai dažus - nepārmaksājot. Augstākā kvalitāte garantēta!