• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Mazāki rokas darbarīki

Mazie Rokas Instrumenti ir nepieciešami visu dārzkopības sezonu laikā. Šie instrumenti ir vitāli smalkām darbībām, piemēram, stādu izvēlēšanā un stādīšanā, nodrošinot precizitāti pavasara dobu tīrīšanā, sausu lapu noņemšanā no grūti pieejamām vietām, kā arī augsnes apstrādē un nezāļu ravēšanā biezi stādītās zonās. Uzticami un izturīgi Mazie Rokas Instrumenti ir pieejami par konkurētspējīgām cenām mūsu dārza veikalā!

Grābekļi, lāpstiņas un nezāļu dakšas – tie visi ir nepieciešami rūpīgai augu kopšanai mājās, balkonos un dārzos. Visus šos instrumentus var atrast šajā kategorijā. Ja plānojat sagatavot augsni sējai, apsveriet iespēju pasūtīt CELLFAST PASTEL rokas cirvi un PASTEL kultivatoru. Izvēlieties Fiskars QuikFit Dubulto skrāpi/cirvi vai tās pašas sērijas 3-zobu kultivatoru un Kultivatoru/Nagas, kas visi var tikt pievienoti nomaināmai 0,3 m QuikFit Fiskars īsajai rokturī. Šo un citus rokturus var pievienot un noņemt ar vienu klikšķi. Miniseeder arī ir lieliska izvēle, nodrošinot precīzu sēšanu un ietaupot mazas sēklas. Vai plānojat drīzumā pārstādīt ziedus vai stādīt dārzeņu stādus? Izvēlieties izturīgu CELLFAST ERGO šauru lāpstiņu, kompaktu Robi lāpstiņu/mini lāpstiņu vai praktisko Stādu izvēlēšanas instrumentu komplektu! Mūsu rūpīgi izstrādātie un ergonomiski veidoti Mazie Rokas Instrumenti padara dārza darbu efektīvu un ērtu, minimizējot sakņu bojājumus un rokas sāpes. Augsnes atslābināšana, aerēšana un nezāļu ravēšana arī ir svarīgas kopšanas darbības. Zaļi melnais Greenmill Nylon kultivators/Nagas sievietēm, kompaktais 3-zobu nezāļu dakša un PASTEL nezāļu dakša, visas pieejamas par izņēmuma cenām mūsu dārza veikalā, palīdzēs jums šajos darbos. Aplūkojiet mūsu klāstu un redziet atšķirību!

Izmantojiet mūsu pieejamās piegādes iespējas un uzziniet, cik daudz varat ietaupīt, iegādājoties dārza produktus mūsu veikalā. Mēs piedāvājam produktus no vadošajiem dārzkopības aprīkojuma ražotājiem, piemēram, CELLFAST, Greenmill un Fiskars, tikai, lai nosauktu dažus, bez augstām cenām. Premium kvalitāte ir garantēta!