Daha küçük el aletleri

Küçük el aletlerinin tüm sezon boyunca gerekli olduğu kanıtlanmıştır. Bu aksesuarlar, fidelerin dikilmesi ve ekilmesi sırasında vazgeçilmezdir, ilkbaharda sınırların toplanması, kuru yaprakların zor erişilebilir yerlerden çıkarılması, yoğun ekili sınırların çapalanması ve ayıklanması sırasında hassasiyeti garanti ederler. Güvenilir ve dayanıklı küçük el aletleri bahçe mağazamızda rekabetçi fiyatlarla mevcuttur!

Tırmıklar, malalar, yabani otları temizlemek - hepsi ev, balkon ve bahçe bitkileri için hassas bakım önlemleri alırken kullanışlı olacaktır. Tüm bu aksesuarlar bu alt kategoride bulunabilir. Toprağı ekim için hazırlamayı düşünüyorsanız, PASTEL el çapasını ve PASTEL kültivatörü CELLFAST'tan sipariş edin. QuikFit Çift sıyırıcıyı / çapayı Fiskars'dan veya aynı serinin 3 uçlu kültivatör ve Kültivatör / Pençelerden satın alın ve hepsini değiştirilebilir 0.3 m QuikFit Fiskars kısa sapına takabilirsiniz. Bu ve diğer miller tek bir tıklamayla takılabilir ve çıkarılabilir. Hassas ekim sağlayan ve minik tohumları kaybetmenizi önleyen Miniseeder'i de bulabilirsiniz. Çiçek nakli veya sebze fidesi dikimi yakın gelecekte sizi bekliyor mu? CELLFAST'tan sağlam ERGO Dar mala, Robi'den küçük Mala / mini kürek veya pratik Pricking alet setini satın alın! Özenle tasarlanmış ve uygun profilli küçük el aletleri, bahçe işlerinizi köklere veya bilek ağrılarına zarar verme riski olmadan hızlı bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlayacaktır. Toprağı gevşetmek ve havalandırmak, ayıklamak da önemli bakım önlemlerine aittir. Kadınlar için turkuaz-siyah Greenmill Naylon kültivatör / pençeleri, küçük 3 uçlu ayıklayabilme çatalı ve PASTEL Ayıklayacaktır çatalı, bahçe mağazamızda son derece uygun fiyatlarla satışa sunulacak. Ürün yelpazemize göz atın ve kendiniz görün!

Uygun fiyatlı teslimat seçeneklerinden yararlanın ve mağazamızda bahçe ürünleri satın alarak ne kadar tasarruf edebileceğinizi görün. Önde gelen bahçe ekipmanı üreticilerinden - CELLFAST, Greenmill ve Fiskars'dan, sadece birkaçını belirtmek için - fazla ödeme yapmadan ürünleri bulabilirsiniz. Üstün kalite garantisi!