• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Mažesni rankiniai įrankiai

Maži Rankiniai Įrankiai yra būtini visų sodinimo sezonų metu. Šie įrankiai yra gyvybiškai svarbūs užduotims, kurios reikalauja subtilumo, pvz., augalų išsirinkimui ir sodinimui, tikslumui užtikrinti tvarkant pavasario gėlynų kraštus, džiovintų lapų šalinimui iš sunkiai pasiekiamų vietų, taip pat dirvožemio kultivavimui ir piktžolių ravimui tankiai sodintose vietose. Patikimi ir tvirti Maži Rankiniai Įrankiai mūsų sodininkystės parduotuvėje siūlomi konkurencingomis kainomis!

Grėbliai, kastuvėliai ir ravėjimo šakės – visi šie įrankiai yra būtini kruopščiai augalų priežiūrai namuose, balkonuose ir soduose. Visus šiuos įrankius rasite šioje kategorijoje. Jei planuojate paruošti dirvą sėjai, apsvarstykite galimybę užsisakyti CELLFAST PASTEL rankinę kultivatorių ir PASTEL kultivatorių. Pasirinkite Fiskars QuikFit dvigubą skreperį/kultivatorių arba tos pačios serijos 3-dantį kultivatorių ir Kultivatorių/Kašis, kurie visi gali būti pritvirtinti prie keičiamo 0,3 m ilgio QuikFit Fiskars trumpo rankenos. Šią ir kitas rankenas galima pritvirtinti ir nuimti vienu paspaudimu. Taip pat puikus pasirinkimas yra Miniseeder, užtikrinantis tikslų sėjimą ir taupantis mažas sėklas. Planuojate netrukus persodinti gėles ar sodinti daržovių daigus? Pasirinkite patvarų CELLFAST ERGO siaurą kastuvėlį, kompaktišką Robi kastuvėlį/mini kastuvėlį arba praktišką Daigų išrinkimo įrankių rinkinį! Mūsų atidžiai suprojektuoti ir ergonomiškai suformuoti Maži Rankiniai Įrankiai leidžia greitai ir patogiai atlikti daržo darbus, minimaliai pažeidžiant šaknis ir nesukeliant riešo skausmų. Dirvožemio atpalaidavimas, orinimas ir piktžolių naikinimas taip pat yra svarbios priežiūros veiklos. Turkio ir juodos spalvos Greenmill Nylon kultivatorius/Kašis moterims, kompaktiškos 3-dantės ravėjimo šakės ir PASTEL ravėjimo šakės, visos prieinamos už nepaprastai palankias kainas mūsų sodininkystės parduotuvėje, padės jums šiuose darbuose. Naršykite mūsų asortimentą ir įsitikinkite skirtumu!

Pasinaudokite mūsų prieinamomis pristatymo galimybėmis ir sužinokite, kiek galėtumėte sutaupyti perkančius sodininkystės produktus mūsų parduotuvėje. Mes siūlome produktus iš pirmaujančių sodininkystės įrangos gamintojų, tokie kaip CELLFAST, Greenmill ir Fiskars, tik norint paminėti kelis, be aukštų kainų. Aukščiausios kokybės garantija!

3.23
4.23
4.23
4.40
4.78
4.84
5.67
5.82
6.43
8.43
8.91
9.05