• 149.00 Ak chcete získať nárok na dopravu zdarma
    musíte zadať minimálnu objednávku

postrekovače

Nižšie uvedené postrekovače sú vysokokvalitné výrobky podpísané renomovanými, vysoko uznávanými značkami, navrhnuté s ohľadom na vašu bezpečnosť a pracovný komfort v min. Ponúkame široký výber vynikajúcich postrekovačov od poľskej značky Kwazar. Medzi nimi nájdete malé ručné postrekovače určené pre majiteľov kvetináčov a kvetín a profesionálne záhradné tlakové postrekovače s rôznou kapacitou nádrže. Zistite viac o našom sortimente a kúpte postrekovač, s ktorým budete 100% spokojní!

Viete, na aký účel by malo vaše nové zariadenie slúžiť? Ak hľadáte nástroj, ktorý vám umožní zalievať a hnojiť kvetináče, vyberte ručný postrekovač „Groszek“ 0,6 l alebo ručný postrekovač „Bratek“ 1,0 l, ktorý je k dispozícii za mimoriadne výhodné ceny. Odporúčame tiež ručnú 0,5 l ručnú postrekovač „Mercury Super 360“, ktorá aplikuje tekutinu stabilným, rovnomerným prúdom bez ohľadu na polohu, v ktorej je a po uvoľnení rukoväte. Je tiež k dispozícii vo väčších veľkostiach. Odporúčame tiež zvážiť kúpu 2,0 l ručného tlakového postrekovača „Venus Super 360“. Ak hľadáte produkt na vykonávanie zvláštnych úloh, sú to dva príklady výrobkov, ktoré by sa mohli hodiť, mimoriadne odolný, ale ľahký a cenovo dostupný ručný postrekovač NIX HD ACID a ručný postrekovač NIX HD SOLVENT odolný voči väčšine chemických látok. vaše potreby. Ak máte v úmysle vybaviť sa zariadením, ktoré aplikuje prostriedky na ochranu pred chorobami, škodcami, hmyzom a burinou, neexistuje lepšia voľba ako jeden z našich vysokoúčinných, pevných a ľahkých tlakových postrekovačov. Pre menšie záhrady odporúčame záhradný tlakový rozprašovač 2,0 l „Gaja“ alebo 3,0 l „Orion super“. (Upozorňujeme, že tu sú k dispozícii aj verzie 9 la 12 l). Vďaka týmto praktickým nástrojom je použitie prostriedkov na ochranu rastlín ľahkou a bezpečnou úlohou. Vyberte 15 l tlakový postrekovač „Neptún“ alebo 18 l „Słonecznik (Sunflower)“ na postrekovanie a poprášenie väčších zeleninových záhrad a sadov. Nájdite si chvíľu a prečítajte si popisy našich produktov, aby ste sa o nich dozvedeli viac. A nezabudnite, že ponúkame aj náhradné diely a príslušenstvo k postrekovačom za prijateľné ceny. V našom záhradnom obchode sú k dispozícii čerpadlá, teleskopické dúchadlá, držadlá dýz, hadice a dýzy pre rôzne postrekovače.

Pozývame vás na prezeranie našej ponuky, kde na vás čaká váš vysávač rozprašovačov. Objednajte si zariadenie s rýchlym dodaním do domu a efektívne sa starajte o svoje plodiny. Zaručený úspech!

5.29