• 149.00 Ak chcete získať nárok na dopravu zdarma
    musíte zadať minimálnu objednávku

Rýče, lopaty a lyžice

Pikové lopaty a lopaty sa hodia do záhrady po celý rok. Ak by vás zaujímalo, ako zvoliť ten, ktorý by najlepšie slúžil jeho účelu, tu sú odpovede!

Trh záhradných osív ponúka široký a rozmanitý výber rýčových lopat a lopat pre všetky príležitosti. Ak potrebujete nový nástroj na okopávanie pôdy na hraniciach a vykopanie dier na výsadbu stromov, objednajte záhradnú rýč s nízkym povrchom 190 mm s drevenou rukoväťou 90 cm. Pracovná časť navrhovaného nástroja bola špeciálne profilovaná na pohon tvrdou zeminou a, a keďže bola vyrobená z práškovej ocele, je odolná proti korózii a deformácii. Tento univerzálny nástroj je k dispozícii za prijateľnú cenu tu. Ak hľadáte robustný rýľ s oceľovou rukoväťou, odporúčame rýhu Sharpened Solid od nevyhnutnej značky Fiskars alebo rýhu Straight ERGO od renomovanej značky CELLFAST. Do tejto podkategórie patria aj lopaty na uhlie, piesok a podstielku, ktoré by vám mohli tiež pomôcť pri odhadzovaní iných ťažkých nákladov. Lopatku na uhlie si objednajte s kovovou rukoväťou pre domácich majstrov alebo pieskovnicu s rukoväťou s priemerom 100 cm. Tieto vysoko kvalitné nástroje so širokými hlavami zaisťujú rýchlu a efektívnu prácu. Ak hľadáte menšie stierky na presádzanie a výsadbu nových rastlín, pozrite sa na našu radu PASTEL CELLFAST. Úzka hladička PASTEL s praktickou rukoväťou zaisťuje vysoký pracovný komfort. To isté platí pre ručnú lyžicu Lucy a hladičku QuikFit od spoločnosti Fiskars.

Ako vidíte, naša ponuka je skutočne široká a rozmanitá. Môžeme vám dodať rýče, lopaty a lopaty potrebné na vykonávanie všetkých druhov záhradníckych úloh. Len sa pozrite, čo pre vás máme pripravené. Obrázky výrobkov odrážajú skutočný vzhľad výrobkov, zatiaľ čo opisy poskytujú podrobné informácie o konkrétnych modeloch. Neváhajte a prečítajte si ich a želáme vám príjemný nákupný výlet!