• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Väiksemad käsitööriistad

Väikesed käsitööriistad osutuvad vajalikuks kogu hooaja vältel. Need lisaseadmed on hädavajalikud seemikute väljaharimisel ja istutamisel, need tagavad täpsuse kevade piiride korrastamisel, kuivatatud lehtede eemaldamisel raskesti ligipääsetavatest kohtadest, samuti tihedasti istutatud piirete korjamisel ja rohimisel. Usaldusväärsed ja vastupidavad väikesed käsitööriistad on meie aiapoes saadaval konkurentsivõimelise hinnaga!

Vaalikud, kellad, umbrohutõrvikud - need kõik on kasuks, kui täpseid hooldus-, kodu-, rõdu- ja aiataimi hooldada. Kõik need lisaseadmed leiate sellest alamkategooriast. Kui peaksite mõtlema mulla ettevalmistamiseks külvamiseks, tellige PELLELi käepide ja PASTELi kultivaator firmalt CELLFAST. Ostke Fiskarsilt QuikFit Double skreeper / kõbrad või sama sarja 3-haruline kultivaator ja kultivaator / küünised ning saate need kõik kinnitada vahetatava 0,3 m pikkuse QuikFit Fiskarsi lühikese käepideme külge. Seda ja teisi võlli saab ühe klõpsuga kinnitada ja desinstallida. Samuti võib teile kasulikuks osutuda Miniseeder, mis tagab täpse külvamise ja hoiab ära pisikeste seemnete kaotamise. Kas lillede ümberistutamine või köögiviljakultuuride seemikute istutamine ootab teid lähitulevikus? Osta CELLFASTilt vastupidav ERGO kitsas kelluke, Robilt väike kelluke / labidas või praktiline Pricking out tööriistakomplekt! Hoolikalt kujundatud ja õigesti profileeritud väikesed käsitööriistad võimaldavad teil aiatöid kiiresti teha, ilma et kahjustaks juuri, ega tekitaks randmevalusid. Oluliste hooldusmeetmete hulka kuuluvad ka pinnase kobestamine ja õhutamine ning umbrohutõrje. Nendes püüdlustes aitab teid türkiissinine Greenmill Nylon kultivaator / küünised naistele, väike 3-haruline umbrohutõde ja PASTELi umbrohutõde, mis meie aiapoes saadaval erakordselt soodsa hinnaga. Sirvige meie sortimenti ja vaadake ise!

Kasutage ära taskukohaseid tarnimisvõimalusi ja vaadake, kui palju saaksite meie poest aiasaadusi ostes kokku hoida. Leiate juhtivate aiatehnika tootjate - CELLFAST, Greenmill ja Fiskars - tooteid, kui nimetada vaid mõnda - ilma et oleksite enam maksnud. Esmakvaliteet garanteeritud!