• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Väiksemad käsitööriistad

Väiksemad Käsitööriistad on hädavajalikud kogu aiahooldus hooaja vältel. Need tööriistad on elulise tähtsusega õrnadeks toiminguteks, nagu taimede nokkimine ja istutamine, tagades täpsuse piiride puhastamisel kevadel, kuivade lehtede eemaldamisel raskesti ligipääsetavatest kohtadest, samuti mullakobestamisel ja umbrohutõrjel tihedalt istutatud aladel. Usaldusväärsed ja vastupidavad Väiksemad Käsitööriistad on saadaval konkurentsivõimeliste hindadega meie aiapoes!

Rehad, labidad ja rohieemaldus kahvlid – kõik need on hädavajalikud täpseks taimede hoolduseks kodus, rõdudel ja aedades. Kõiki neid tööriistu leiate selles kategoorias. Kui plaanite ette valmistada mulda külvamiseks, kaaluge CELLFAST PASTEL käsiadra ja PASTEL kultivaatori tellimist. Valige Fiskarsi QuikFit topeltkaabits/adratas või sama seeria 3-hambuline kultivaator ja Kultivaator/Küünised, mida kõiki saab kinnitada vahetatavale 0,3 m QuikFit Fiskarsi lühikesele käepidemele. Seda ja teisi käepidemeid saab kinnitada ja eemaldada vaid ühe klõpsuga. Miniseeder on samuti suurepärane valik, tagades täpse külvamise ja säästes väikeseid seemneid. Kas plaanite varsti ümber istutada lilli või istutada köögiviljataimi? Valige vastupidav CELLFAST ERGO Kitsas labidas, kompaktne Robi labidas/mini labidas või praktiline Taimede Noppimise tööriistade komplekt! Meie hoolikalt kujundatud ja ergonoomiliselt vormitud Väiksemad Käsitööriistad muudavad aiatöö tõhusaks ja mugavaks, minimeerides juurte kahjustusi ja randmevalu. Mulda kobestamine, õhutamine ja umbrohutõrje on samuti olulised hooldustoimingud. Roheline-must Greenmill Nailon kultivaator/Küünised naistele, kompaktne 3-hambuline rohieemaldus kahvel ja PASTEL umbrohukahvel, kõik saadaval erakordsete hindadega meie aiapoes, aitavad teil nendes ülesannetes. Tutvuge meie valikuga ja veenduge ise!

Kasutage meie taskukohaseid kohaletoimetamise võimalusi ja vaadake, kui palju võite säästa, ostes aiatooted meie poest. Pakume tooteid juhtivatelt aiatööriistade tootjatelt nagu CELLFAST, Greenmill ja Fiskars, nimetamaks vaid mõnda, ilma kõrge hinnasildita. Premium kvaliteet on garanteeritud!